Lenovo IdeaPad Yoga 13 inceleme, fiyat, özellikleri

Lenovo IdeaPad Yoga 13 hem laptop hem tablet

İyi: Lenovo IdeaPad Yoga 13 360 derecelik bir ekran eklenen bir cazibe ve bir çadır, stand veya kayrak içine katlayabilirsiniz bir dizüstü bilgisayar gövdeli, herhangi bir 13-inç ultrabook kadar iyi görünüyor.
Kötü: Tablet modunda maruz klavyeyi bırakır ve benzeri bileşenler ile standart Ultrabooks daha Yoga 13 daha pahalı olur.
Alt satırda: Lenovo IdeaPad Yoga 13 konvertibl bir dokunmatik ekran dizüstü bilgisayar / en önemlisi geleneksel dizüstü deneyimi ödün vermez tablettir.Windows 8 lansmanı işaretleme büyük donanım trendi dokunmatik ekranlı dizüstü / tablet melez yayılmasıdır. Bazıları ekranlar varken, ayrı tabletler haline çekayır ekranlar bu kapak, büküm, ya da tutmak için bir tabletlike şekil vermek için döndürün. Biz bu son model Cabrio dizüstü bilgisayarlar, ve bugüne kadar en iyi örneklerinden biri yeni Lenovo IdeaPad Yoga 13'tür diyoruz.


Adı Yoga ekran bir tablet haline tam üzerinde çevirir ki, sistemin büyük bir satış noktası düşündürür. Kapaklı dizüstü, tablet, stand ve çadır - Aslında, bu dört temel kullanışlı konumlara sahiptir.


Yoga aniden kalabalık dokunmatik ekranlı dizüstü sahne arasından sıyrılıyor nedeni konvertibl veya hibrid dizüstü bilmediğimiz bir şeyler yapmasıdır. Geleneksel bir dizüstü bilgisayar olarak kurduğunuzda, 13.3-inç Yoga tüm önemli kapaklı deneyimi ödün vermez.Mükemmel çift menteşe tasarımı görünüyor ve böyle HP Envy x2, Sony Vaio Duo 11 veya Dell XPS 12 gibi sistemleri karmaşık ve genellikle aksak mekanizmalar aksine başka ultrabook dizüstü, aynı çalışır anlamına gelir.

0 kisinin yorumu: