Hızlı Kilo Verdiren Diyet Listesi 2013

Haftada 5 kilo vermek istemezmisiniz? Kim istemez ki kilonuz kaç olursa olsun bir anda kilo vermek her kişiye yararlı olmayabiliyor. Öncelikle kilonuz ve bünyeniz çok önemli. neler tüketiyorsunuz nelerle besleniyorsunuz. Önemli olan ilk seviyede budur ikinci seviyede konular değişir

Yeni Yıl çözünürlüğünüz skinny jeans dışarı tutuyor bu son birkaç kilo ise, yeni bir yorum iki kez düşünmek isteyebilirsiniz öneriyor.

Araştırma geçmiş çalışmalardan önerdiğiniz bir counterintuitive noktası pekiştiriyor - ağır tarafında biraz olmanın aslında erken ölüm riskini azaltabilir.

PHOTO: Being overweight may not be a bad thing when it comes to lowering your risk of death, a new review suggests.Amerikan Tıp Derneği'nin bu haftaki Dergisi'nde yayımlanan eleştiri, araştırmacılar, herhangi bir nedene bağlı ölüm riski olduğunu karşılaştırıldığında vücut kitle indeksi veya BMI, 2.88 milyon kişinin katıldığı yaklaşık 100 araştırma baktım.

BMI ağırlık için yükseklik karşılaştıran bir formül elde edilmektedir. Bu, normal kiloda, şu anda aşırı kilolu veya obez biri kilolu olup olmadığını belirlemek için standart bir araçtır.

30 üzerinde bir BMI sahip olanlar - - "normal" bir kilo veya 18.5 ile 25 arasında bir BMI olduğu düşünülmektedir olanların daha ölüm riski daha yüksektir Şaşırtıcı değil, araştırmacılar aramızda ağır bulundu.

6 yaklaşık yüzde - - Kimin BYES 25 ile 30 arasında olan kişilerde Ama araştırmacılar da ölüm riskini bir miktar azalma bulundu. Bir başka deyişle, fazla kilolu olarak sınıflandırılmış olacaktır insanların herhangi bir nedene bağlı ölüm riskinin daha düşük görünmektedir.


VKİ Neyse, nedir? Video İzle

Yüksek BMI Ups Ölüm Riski Video İzle

VKİ Goes Up gibi, Yani Ölüm İzle Video Risk mı
Ayrıca, 30 ila 35 arasında bir BMI, herhangi bir nedene bağlı ölüm riski, obezite spektrumun alt ucunda olduğu düşünülen kişiler için normal bir kiloda olanların tarafından bu deneyimli anlamlı olarak farklı değildi.

Bu derlemede incelenen çalışmaların sayısı da görüleceği gibi, bu bir link ağır tarafında biraz olma ve ölüm riskinde azalma olması arasındaki ileri sürülmüştür ilk kez değil. Ve birkaç son çalışmalar bu linki anlaşmazlık halindeler. Ama bu yeni yorumu bizim sağlık gibi yakından biz inanmak için neden olabilir gibi bizim ölçeklerde numaraları bağlı olabilir fikrine destek vermeleri gerekebilir.

100826515.jpg (1600×1067)Sağlık İstatistikleri CDC'nin Ulusal Merkezi çalışma araştırmacı Katherine Flegal, Ph.D., Kurşun yorumu biraz daha yüksek-daha-normal VKİ önerdi o ve arkadaşları 2005 yılında yayınlanan araştırma için takip birçok yolu olduğunu söyledi mutlaka kalp hastalığı gibi yaşamı tehdit eden durumlar bağlıydı.

"Biz bu çalışmada kilolu kardiyovasküler hastalığı veya kanser gelen aşırı mortalite ile ilişkili olmadığını buldular, ama diğer şeyler mortaliteyi," Flegal dedi. "Vücut yağ kendisini kardiyoprotektif olabilir önerir bazı araştırmalar bile var."

Bir taraftan, araştırma ile ilgisi olmayan obezite uzmanları, bulguları biri aşırı kilolu veya obez olup olmadığını belirlemek için bir yol olarak BMI geçerli yaygın kullanımı tekrar gözden geçirilmesi gerekebilir öneririz söyledi. Flegal sorunu BMI ölçekli olmayabilir söyledi, ancak, daha ziyade, nasıl VKİ merdiveninde farklı basamaklar doktorlar tarafından yorumlanır. Bu şekilde, böyle bir araştırma henüz birkaç kilo kilolu BKİ kategorisindeki hastalara tavsiyelerde hekimler için etkileri olabilir.

"Bunlar, sağlık kategoriler değil bu kilo kategoride," Flegal dedi.

Dr David Katz, Yale Üniversitesi Önleme Araştırma Merkezi Direktörü, bu yorumu doktorlar bazı hastalarda tavsiye şekilde yeniden gözden gerekebilir fikrini desteklediğini kabul etti.

0 kisinin yorumu: