Dis Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir, Disler Nasıl Beyazlar

Dişlerim fırçalasam bile sararıyor, dişlerim çok sarı, dişlerimde lekeler var gibi problemler hepimizin başına geliyor. Fakat yöntemi bulduk artık dişlerinizi 1 hafta içinde beyazlatıyoruz. Reklam yapmak gibi olacak belki ama 1 haftada değişen değişimi fotoğraf çekip buraya koyuyorum. Gerçekten şok oldum ama doğruya doğru adamlar yapmış aga dedim ve kullanmaya başladım.Dişler diş değişikliklerin mineral yapısı gibi zamanla daha az beyaz olmak ve mine daha gözenekli hale gelir. Dişler ayrıca sigara, kahve, kırmızı şarap ve hatta musluk suyu florür renksiz bir hal alabiliyor. Eğer dişler hakkında bilinçli bir duygu ediyorsanız beyazlatma diş macunu, tepsiler, şeritler ve kalem gibi dişleri beyazlatmak için çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerin hiçbiri işe yaramazsa, o zaman olabilir Eğer diş dişçi ofisinde beyazlandığında.

Yöntem 1: Beyazlatıcı diş macunu

Eğer sıkı bir bütçe üzerinde iseniz 1KULLANIM macunu beyazlatma. Beyazlatma diş macunu bir tüp genellikle az eczane veya yerel süpermarkette US $ 10 olduğunu maliyeti.
Google Reklamları
Your Brain Genç Nörobilimadamları Made By Zeka Oyunları ile Kişisel Bellek Sharpen tutun
www.lumosity.com
teeth-whitening-tips.jpg (360×343)Onay Amerikan Diş Hekimleri Birliği (ADA) Seal ile bir diş macunu için 2LOOK. ADA onaylı beyazlatma diş macunları leke bağlamak ve bunları kaldırmak kimyasallar ile birlikte lehçe dişler için aşındırıcı parçacıklar kullanın. Çalışmalar bu diş macunları diğer diş macunları daha da emaye üzerinde zor olduğunu kanıtlamıştır. [1]
Bir madde için 3Look sizin beyazlatma diş macunu mavi covarine denir. Mavi covarine dişlerinizi bağlanır ve onları daha az sarı görünür kılan bir illüzyon yaratır.
Günde iki kez 4Brush. Siz 2 ila 4 hafta içinde bazı sonuçlar görmelisiniz. Artan etkinliği için, beyazlatma gargara ile takip. [2]
Yöntem 2: Beyazlatma tepsiler

Bütçenize uygun bir kit 1Choose.
Sen alabilirsiniz mağaza satın sizin eczane veya süpermarkette $ 20 $ 50 kitleri. Mağaza-satın kitleri size diş kalıp ayarlamanızı 1-boyut-uyan tüm tepsiler içerir.
Diş hekimi ofisinden Kitleri yaklaşık 300 $ mal olabilir. Diş hekiminiz dişlerinizin özel kalıpları oluşturulur tepsiler yaratacaktır.
2Brush ve diş ipi diş. Tepsiler nemsiz olduğunu görmek için kontrol edin.
Beyazlatma tepsisine peroksit jeli bir gözyaşı büyüklüğünde 3Squeeze. Tepsiye Fazla jel ağzına sıkmak ve bunu yutmak eğer mide tahriş edebilir.
Tepsiler 4Insert. Jel diş etlerinizin üzerine dışarı squishes, bir kağıt havlu ile silin.
Kullandığınız jel türüne göre tepsileri 5Wear.
Karbamid peroksit jel için:
10, 15 ya da yüzde 16 jel günde iki kez 2 ila 4 saat boyunca giyilebilir. Hiçbir hassasiyeti karşılaşırsanız, gecede takabilirsiniz.
20 ila 22 oranında jel günde 30 dakika ile 1 saat iki giyilebilir. Gecede güçlü bir karbamid peroksit jel giyiyor kaçının.
Hidrojen peroksit jel için, günde iki kez, 30 dakika ila 1 saat için tepsiler kullanılır.
teeth-whitening1.jpg (359×476)Tepsiler 6Remove ve tekrar dişlerinizi fırçalayın. Eğer hassasiyet ile bazı sorunlar yaşıyorsanız, hassas dişler için özel tasarlanmış diş macunu kullanın veya bir hassasiyet jel kullanın.
Bir pamuklu çubukla ve bazı akan soğuk su ile 7Clean tepsiler. Onlar hava kuru böylece onların sahipleri bir tepsi saklayın. Ardından, serin, kuru bir yerde kalan jeli saklayın.
Sonuçlar için 8Wait. Siz dişlerinizi 1 ila 2 hafta içinde beyaz aramaya başlar. [3] görürsünüz
Yöntem 3: Beyazlatıcı bantlar

Dişlerinizi ve diş ipi onları 1Brush. Diş ipi jel dişler arasındaki beyazlatır sağlar.
Paketinden beyazlatma şeritler 2Remove. Muhtemelen bir eczane veya süpermarkette şeritler beyazlatma için 35 $ ödemeniz gerekir.
Şeritler Polietilen ve peroksit jel plastik yapışır edilmektedir.
Önce üst dişlerinizin ve alt dişler için 1 için 1: 2 şerit görürsünüz.
Maddeleri 3Double kontrol edin. Klor dioksit içeren şeritler beyazlatma kaçının. Yüzme havuzları sterilize etmek için kullanılan aynı kimyasal olan bu kimyasal, sizin emaye önemli hasara neden olabilir.
Dişlerinize şeritler 4Apply. Paket üzerindeki yönergeleri izleyin, ancak çoğu şeritler günde iki kez 30 dakika süreyle kullanılabilir. Bazı şeritleri tükürük ile temas çözülür ve kaybolur. Diğerleri, kaldırmak ve atmak zorunda kalacak.
Kalan jeli çıkarmak için ağzınızı 5Rinse.
Sonuçlar için 6Watch. Siz yaklaşık 14 gün sonra bir fark olmalıdır. [4]
Yöntem 4: Beyazlatıcı kalemler

Dişlerinizi ve diş ipi iyice 1Brush. Sen eczane adresinden beyazlatma kalem almış olmalı, ve muhtemelen yaklaşık 20 $ için 30 $ maliyet.
whiten-teeth-crest-white-strips-before-after.png (496×528)Sizin beyazlatma kalem kapağı 2Open. Sizin beyazlatma kalem bazı jel çıkarmak için saat yönünün büküm ver.
Bir ayna ve yaygın olarak gülümseme önünde 3Stand. Diş üzerine jel boya kalem ucu kullanın.
4Keep ağzınıza jel kürleşmesinin yaklaşık 30 saniye süreyle açın. 30 ila 45 dakika boyunca herhangi bir şey yeme veya içme kaçının.
Günde 3 kere süreci 5Repeat. Siz yaklaşık 2 ila 4 hafta sonra bir fark göreceksiniz. Kalem etkili dişleri arasında beyazlatmak yok olsa da, ağız bakterileri öldürür ve nefesinizi tazelemek olacaktır. [5]
Diş Hekimi Ofisi at Your dişleri beyazlatmak

Dişlerinizi profesyonelce ağartılmış 1Have. Diş hekiminiz tahriş onları korumak için diş etleri üzerinde bir lastik koruyucu ya da koruyucu jel koyacaktır. Sonra, diş hekimi özel kalıplı tepsisine peroksit jeli koymak ve dişlerde tepsisine yerleştirir.
Lazer beyazlatma dişler 2Whiten. Diş hekiminiz diş etleri üzerinde bir lastik kalkan koyacağız, dişlerinize bir beyazlatma jeli uygulanır ve lazer veya parlak ışık altında yerleştirin. Hafif jel kimyasal etkinleştirir ve daha çabuk yalnız beyazlatma daha dişlerinizi beyazlatır.
Evde kadar 3Follow. Diş hekimleri genellikle evde iken size diş bir beyazlatma ürünü koymanızı öneririz, böylece en iyi sonuçları almak için dişhekiminin talimatları izlediğinizden emin olun. Diş beyazlatma tedavisi pahalı, ama onlar 3 yıl kadar sürebilir.

0 kisinin yorumu: