Yasak sitelere giris yolu (kesin cozum)

dns-degistirme-winxp-3.jpg (404×454)
Arkadaşlar merhaba bugün yasaklanan sitelere nasıl girilir onu araştırıyoruz ve çözümlüyoruz, bildiğiniz üzere dns değiştirme proxy ayarı ttnet google dns leri gibi bir çok yöntem var fakat bunlar yeterli mi bilemiyorum. çünkü bildiğiniz gibi 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 artık bazı sitelere girmeyi bıraktı. Devlet daha keskin daha garanti yöntemler bulmaya başladı ve bu yöntemler iyice boynumuzu bükecek gibi. Ne olursa olsun biz yine denemekten vazgeçmiyoruz. Şimdi size bir kaç yöntem vericem. Yanda gördüğünüz gibi 4.2.2.2 ve 4.2.2.3 var fakat bu eski bir yöntemde geçerli oluyor. Bizim yapmamız gereken 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kodu tüm sitelerde geçerli olmuş oluyor.

İkinci bir detay da ip adresi değiştirmek.
Bu ayrıntıları hostname, Coğrafi konum bilgileri (ülke, bölge / eyalet, şehir, enlem, boylam ve telefon alan kodunu içerir.), ve bir yerde belirli bir harita bulunmaktadır.

Geolocation teknolojisi bir IP adresi konumunu sağlayan% 100 doğru olamaz.IP adresi bir proxy sunucusu olup kullanıcının IP adresini göstermiyor zaman kullanıcı bulmak neredeyse imkansız.Ülkenin doğruluğu yaklaşık% 99 olduğu tahmin edilmektedir.ABD'de IP adresleri için, devlet düzeyinde doğru% 90, ve 25 kilometre yarıçapı içinde doğru% 81'dir. Bizim dünya çapında kullanıcıların 25km içinde doğru% 55 gösteriyor.

Aşağıdaki arama için istediğiniz IP adresini girin: http://whatismyipaddress.com/ip-lookup

0 kisinin yorumu: