Twitter Follower Kasma Yolları

Tüm follower kasmak isteyn twitter kullanıcılarına merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere twitter en yaygın sosyal ağlardan biridir. Facebook gün geçtikce gücünü kaybediyor ve twitter daha da yükseliyor. Bu gidişle twitter dünyanın en yaygın ağı olacak vem facebook çökecek. Nasıl oluyor da insanların bir sürü takipçisi oluyor diyorsanız cevabı basit. Birazdan size vereceğim websiteleriyle sizde günde en az 1500 takipçi kasacaksınız. Hemde gerçek türk takipçi isterseniz yabancı takipçi.

TaraftarTakip.Com

Bu site bizlere 8 saatte bir olmak şartıyla er seferinde 35 adet takipçi toplamda da 105 takipçi sunuyor. Bu sitenin en büyük artısı istediğimiz takımın taraftarlarını kendimize takipçi ediniyoruz. Taraftar hesapları açan kişiler için bu site bulunmaz bir nimet. Sitenin nimetlerinden faydalanabilmek için ise tek yapmamız gereken üst menüden takım şeçip twitter hesabımız ile giriş yapmaktır.

GsliTakiplesiyor.com

Bu sitede yine taraftar takip sitesi ve tek seferde en çok taraftarı kendinize takipçi edinebileceğiniz sitelerden birisi. Tamamı Galatasaray’lı olan takipçilerinizi tek tık ile edinebilirsiniz. Site sizlere günlük 100 adet takipçi kazanma hakkı verir. Siteyi kullanabilmek için ana sayfadan twitter ile giriş yapmak yeterlidir.

Scriptuel.Net

Bir diğer takipçi kazanma sitemiz ise scriptuel. Bu site diğer sitelerden farklı olarak kredilerinizi her gün tek bir saatte vermek yerine günün her saatinde azar azar ekliyor. Bu sayede süre sınırlamasına takılmadan rahatça takipçi kazanabiliyorsunuz. Ana sayfadan twitter’iniz ile giriş yapmak siteyi kullanmak için yeterli. Bu site diğer sitelerden farklı olarak her kullanımınız da bir adet reklam tweet’i atacaktır.

TakipciDenizi.Net & TakipcilerDenizi.Com

Takipçi denizi diğer tanıttığım sitelere nazaran biraz daha hareketli bir site günlük verdiği 50 takiçinin yanısıra sizlere düzenlediği kampanyalar ile extra kredi kazanma fırsatı da sunuyor.  Bu iki sitede aynı sistem ile çalışıp aynı firmaların siteleridir.

TakipciAra.Com

Bu site sayesinde ise günlük 60 takipçi bizleri bekliyor olacak. Kullanımı diğer tanıttığım siteler gibi  oldukça kolay olan bu site aynı scriptuel gibi reklam tweeti yollayacaktır. Ancak bu tweetler başınızı ağrıtacak düzeyde çok değildir.

TakipciHavuzu.Com

Ana sayfasından kolayca giriş yapabileceğimiz bu sitede aynı Gslilertakipleşiyor.com gibi günlük 100 follower veriyor. Reklam tweeti atmayan site oldukça kullanışlı.

Turkhane.net 

Günlük her 15 dakikada 25 takipçiden toplamda 1000 takipçi yollayan siteyi düzenli ziyaret ederseniz oldukça kısa bir sürede fenomen olursunuz. Hızlı bir takipçi artışı isteyeler uğramalı kesinlikle.

1 yorum: