Micromax Superfone Canvas 2 A110 Android Uyumluluğu

Superfone Tuval A100 arasında büyük bir başarı ile Micromax bir alt-10K Android smartphone gibi görünmelidir ne bir kez daha çıtayı yükseltmek yapmaya karar verdi. Bütün bir önceki gibi aynı fiyata - Aynı masif 5-inç ekran bir dönüş yapıyor ile, çift çekirdekli işlemci, bu kez uygun başardı ettik. Gerçek olamayacak kadar iyi?

Tasarım ve Yapım
Tuval 2 A110 tekrar Galaxy Nexus birçok tasarım repliklerini ödünç. Tarafı boyunca krom kaplama, bir kavisli cam yanılsaması oluşturmak amacıyla bu tür bir yapıya sahiptir. Sen diğer tarafta bir güç / uyku düğmesi ile birlikte bir tarafta güzel tıknaz hacim rocker olsun. Telefon aslında her iki yan üzerinde kalın çerçeveler nedeniyle daha büyük görünür. Krom kaplı kulaklık ve arka kapak yanında sensörlerin bir satır var oldukça sağlam ve kolay sıfırdan değil. Mat uzak parmak izi tutmaya yardımcı olur. Eğer lens kapağı kolayca çizebilir dikkatli olmak gerekir bu yüzden 8MP nişancı arka tarafındaki oldukça bir çıkıntı oluşturur.

İyi bir kamera
 A decent camera


5-inç LCD ekran görüntüleri, simgeler, vb onların netlik kaybetmek yapar 854 x 480 oldukça düşük bir çözünürlüğe sahip. Ekran görüş açıları oldukça zayıf olarak da çok iyi bir kalitede olması için görünür ve genelinde bantlama korkunç var değildir. Micromax aynı fiyat noktasında bu telefon sunmak için köşeleri azalttı nerede şimdi biliyorum.

Daha büyük bir pil vardı olabilirdi

could have had a larger battery

Genel olarak, Tuval 2 iyi inşa edilmiş ama aynı zamanda çok hantal ve oldukça ağır. Biz doğrusunu telefonu ucuz bir görünüm verir kenarlarında krom trim olmadan yapılabilir olabilir var. O var yani Ama sonra tekrar, bu ucuz bir telefon. Pil şekilde alır gibi ne yazık ki, microSD kart yerleştirme hot-swap için izin vermez.

Özellikler
Arayüz
Tuval 2 A110 biz şimdi yan kaydırılabilir geçiş anahtarları var bildirim çubuğu bazı değişiklikler hariç çoğunlukla Android Ice Cream Sandwich, hisse senedi arayüzü sopa. UI bir çift çekirdekli işlemci ile güçlendirilmiş var olduğu gerçeğini göz önüne aldığımızda biraz garip düzgün olsa, uzaktır. Eğer kullanılan SoC türü daha yakından bakmak zaman her şey mantıklı. Bunun yerine bir veya Qualcomm TI OMAP arasında Micromax MediaTek dan MT6577 SoC kullanmıştır. Bu çift çekirdekli 1GHz Cortex-A9 işlemci ve PowerVR GPU oluşur. Bu SoC özellikle 200 $ altı akıllı telefon segmenti için tasarlanmış ve 720p görüntüler ve 1080p video kaydı kadar destekleme potansiyeline sahiptir. Ne yazık ki, Micromax biz UI lag ile yaşamak zorunda yüzden onun tam potansiyelini, istismar etmemiştir. Eksik olan bir diğer önemli özelliği bir ortam ışığı sensörü.

UI akıcı değil
 UI is not the smoothest


Stok UI ve uygulamalar dışında, Micromax çağrı, mesaj, internet, vb için varsayılan kart ayarlamak için gerekirse iki SIMS aynı anda etkin olabilir bir SIM yönetimi seçenek eklendi. Eklenen bir diğer özellik haftanın belirli bir zaman ve gün açıp telefonu geçiş sağlayan seçeneği, kapalı zamanlanmış bir güçtür.

0 kisinin yorumu: