Markafesta güvenilir bir site mi ? Alışveriş Yapılır mı?

41335884708marka-festa-1.jpg (1242×536)Markafesta bildiğiniz üzere yeni açılan bir ayakkabı sitesidir, güvenilir alışveriş siteleri nden midir güvenilmez midir herkesin kafasında olan bu soru işaretine.

Ayakkabılar gerçekte olandan çok uygun fiyata satan bu site markafoni ile bir alakası olmadığını biliyoruz. Ama markafestadan ayakkabı almış olduğum için bu siteye kesinlikle güvenilir diyebilirim. Lacoste spor ayakkabıyı 150 liraydı 70 e aldım ve çok memnun kaldım. Umarım sizde alışveriş yaparsınız ve memnun kalırsınız. Markafesta gün geçtikçe büyüyen ve gelişen bir alışveriş sitesi olacaktır buna eminim. Sizde bu fırsatı kaçırmayın derim. İyi alışverişler diliyorum markafesta güzel hoş kullanışlı ve kesinlikle güvenilir bir sitedir.

1 yorum:

  1. Böyle bir yazı hazırladığınız ve herkese yorum yapma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Online alışveriş siteleri çoğaldıkça güvenlik konusu çok daha önemli oluyor ve herkesin bilgilerini paylaşması çok daha kıymetli hale geliyor.
    Bu sitelerin hepsinden farklı olarak hırdavat,ankastre,evye,kilit,kapı kolu,mobilya aksesuarı gibi ürünlerin satıldığı www.hirdavatfirsati.com online satış sitesini de gezmenizi bir tavsiye ederim. Bu ürünler herkese her gün gereken değil ama mutlaka bir gün gerekecek olan ürünler ve ancak yapı marketlerde bulunuyor, onlarda da çok pahalı oluyor. Bence aklınızda bulunsun nasılsa bir gün lazım olur. İyi günler dilerim herkese.

    YanıtlaSil