LG Nexus 4 fiyatı ve çıkış tarihi


LG Nexus 4 sıcak satış cihaz ve tek tek ellerine almak mümkün ise, kendilerini çok şanslı düşünmelisiniz. EBay'de 16GB Nexus 4 fiyatı daha önce Rs 29,990 olarak listede yer aldı, ancak birimleri eBay satıcısı Cart2india2010 dışarı satılan var. Cep telefonu diğer satıcıların aracılığıyla edinilebilir, ancak oldukça yüksek bir fiyata, hangi Rs 35.999 olduğunu.

EBay.in aracılığıyla geçen ay Nexus 4 tedarik etmeyi başarmıştı olanlar fiyatı beri arşa çıkmış kendilerini şanslı düşünmelisiniz. Orada 16GB versiyonu için Rs 30,000 gibi düşük bir fiyat ile eBay.in ilgili listeleri vardır, ama kimse bunun için teklif gerekir. Bu da çok daha yüksek fiyat alabilir. Ile model seçeneği Rs 35999 için ve bu popüler perakende sitede ucuz liste gibi görünüyor 'Şimdi Satın Al'.

Fiyat sadece vurdu gibi görünüyorYakışıklı da Rs 31,999 dik bir fiyat ve Rs 37.999 için 16GB modeli satış için 8GB versiyonu satan online perakendeci Tradus.in kote olmuştu. Bu yakışıklı eBay daha yüksek bir fiyat vardı olsa tükendi gibi, her iki cihaz zaten listelenir. Yani oradan temin herhangi bir umut olarak şimdi nil düşürülmüştür.

Her zamanki gibi, biz satın alma süreci ile ve en kötü durum senaryosu olarak sorunlar olabilir gibi çevrimiçi satın alma konusunda sizleri uyarmak istiyorum, bir hatta tüm cihaz almayan şans olabilir. Ne olursa olsun bu cihaz üzerinde ellerini almak için istekli olduklarını, ancak o zaman eBay.in, ama yüksek bir fiyata mevcuttur.

Söylentiler inanılan edilecekse, o zaman LG Nexus 4 Ocak 2013 yılında Hindistan'da başlaması bekleniyor. Bu cep telefonu ile birlikte, LG marka amiral gemisi yakışıklı olduğunu çok Hindistan'da LG Optimus G, tanıtmak için bekleniyor.

Sürüm 4.2 - Google Android yeni bir lezzet ile birlikte, geç Ekim ayında Nexus line-up son cihazlar duyurmuştu. Yeni sürümü hala Jelly Bean adlandırılır. Nexus 7 tablet bir revize edilmiş versiyonu, Nexus 10 adı verilen yeni bir 10-inç tablet, aynı zamanda LG Nexus 4 ile birlikte açıklandı.

Nexus 4 LG ile birlikte geliştirilen Google'ın en yeni smartphone. Bu, dört çekirdekli bir işlemciye sahip Android 4.2 üzerinde çalışan bir keskin 4.7-inç (320 ppi) ekrana sahiptir ve kablosuz şarj sahiptir. Şirket aşağı, çekim yakalama ve her yöne sizi Google+ paylaşabileceğiniz 360 derecelik deneyimler oluşturmak için olanak sağlar Foto Küre ile fotoğraf deneyimini, dönüştürdü. Ayrıca görmek için dünya için Google Maps'e Fotoğraf Küre ekleyebilirsiniz.
The reason behind no LTE
Android 4.2 Eğer klavye böylece stok Android klavye içine Swype klavye işlevselliği ekleyerek yazmak istediğiniz harfleri üzerinde parmağınızı kaymasını sağlar Jest Yazma, dahil olmak üzere bazı büyük hediyeler getirmek. Android 4.2 ayrıca kablosuz ekranlar için destek ekler, böylece kablosuz sağ Miracast uyumlu HDTV üzerinde film, YouTube videoları ve oyun oynamak izleyebilirsiniz.
Bizimki Your Dünya Mağaza

Google Reklamları
Etiketler: Nexus 4, Nexus 4 Hindistan, Nexus 4 Hindistan açıklaması, Nexus 4 ön sipariş, Nexus 4 online, Nexus 4 online, Nexus 4 Hindistan lansmanı, Nexus 4 Android 4.2, Android, Android 4.2 Jelly Bean, LG Nexus 4, satın Nexus 4 özellikleri, Android 4.2, LG, Hindistan Google, Google Android, Android smartphone, smartphone cep telefonu, Nexus 4 fiyat, Nexus 4 fiyat

0 kisinin yorumu: