iPhone Telefon Modelleri 2012


  • ıpohone 3gs
    iPhone 3G S 8GB
  • iPhone 3G S 8GB
  • iPhone 3G S 8GB
Aylık ek ücret ödemeden
Fiyat seçeceğiniz tarifeye göre değişecektir

• Kamera: 3 MP
• İşletim Sistemi: iOS 3
• İşlemci: 600 MHz Cortex-A8
• Ekran boyutu: 3.5 inç
• 3G
Apple iPhone 4S 16GB Özellikleri

PDA, Dokunmatik, Bluetooth, MP3, 3G, Görüntülü Konuşma, Wi-Fi, GPS, İşletim Sistemi: iPhone OS, Kamera: 8 MP, Bar Tipiiphone5-vs-4s_jpeg.jpg (700×431)apple-iphone-5-abd-fiyat-120912.jpg (630×420)


İPHONE 5'İN FİYATI BELLİ OLDU

14 Aralık'ta ülkemizde resmen satışa çıkacak iPhone 5'in fiyatı belli oldu. iPhone 5'in ülkemizde de resmen satışa çıkmasına sayılı günler kaldı. Tüm operatörler iPhone 5'i 14 Aralık'ta satışa çıkaracaklarını duyurdu ve ön talep formlarını müşterilerine sundu ancak esas merak edilen cihazın ne kadara satılacağıydı.

EN UCUZ İPHONE 5 NEREDE?

İPHONE 5 TURKCELL FİYATI:


iPhone 5 fiyatlarını ilk ortaya çıkaran ise Turkcell oldu. Turkcell Mağaza websitesi üzerinden ön satışı gerçekleştirilmeye başlanan yeni nesil iPhone'un fiyatları şöyle;

iPhone 5 16GB – 2.149 TL
iPhone 5 32GB – 2.479 TL
iPhone 5 64GB – 2.829 TL

İPHONE 5  AVEA FİYATI

Avea da iPhone 5 fiyatını açıkladı. Avea peşin fiyatı 2 bin 139 lira olarak belirlenen iPhone5 için ön talep toplamaya başladı.

İPHONE 5  VODAFONE FİYATI

Vodafone fiyat ile ilgili herhangi bir açıklama yapmazken ön talep toplamaya başladı. Vodafone'un iPhone 5'i hangi fiyattan satışa çıkaracağı ise merak konusu oldu.

İPHONE 5'İN TASARIMI

Oldu bile. Aslında bakarsanız, iPhone 5 bugüne kadarki en ince ve hafif iPhone.  Göz kamaştırıcı 4 inç Retina ekran. 4 inç Retina ekran, her şeyi daha da iyi görebilmenizi sağlıyor. Üstelik gördüğünüz her şey son derece canlı ve gerçeğe yakın. Tasarımı tam da olması gerektiği gibi. Çünkü ekran daha büyük olsa da iPhone 5, iPhone 4S’le aynı genişliğe sahip. Bu nedenle, tek elle kullanımı aynı şekilde kolay.

İPHONE 5'İN ÖZELLİKLERİ

İPhone 5 Ultra hızlı kablosuz bağlantı.

iPhone 5, sahip olduğu en yeni kablosuz teknolojilerle dünya çapında daha fazla ağa bağlanır. Wi-Fİ özelliği daha hızlı.  Böylece nerede olursanız olun internette  gezebilir, inanılmaz hızlarda indirme yapabilirsiniz.

iPhone 5 Güçlü A6 Çip

Apple tarafından tasarlanan yeni A6 çip, güçlü olmasına karşın son derece düşük güç bir tüketime sahiptir. İşlemci ve grafik performansı A5 çipten iki kata kadar daha hızlıdır. Ve tüm bu hıza rağmen, iPhone 5’in pil ömrü
olağan üstüdür.

iPhone 5 8 MB iSight Kamera.

Özel lensi, geliştirilmiş optik algılayıcısı ve panaromik çekimlerde bile yüksek kalite sunan 8 megapiksellik kamerasıyla fotoğraflarınız artık çok daha kaliteli. Ayrıca görüntü sabitleyici özelliği ile 1080p HD videolar da çekebileceksiniz.

iOS 6

Yeni harita uygulaması, Facebook entegrasyonu, Passbook ve çok daha fazlası artık dünyanın en gelişmiş mobil  işletim sisteminde. Hiçbir şey iPhone gibi değildir

Kolay Kullanım

Basitliği ve sadeliğiyle kullanım kılavuzuna ihtiyaç duymadan bir iPhone aldığınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazılım ve Donanım

Yazılımı da donanımı da tamamen Apple tarafından  yapıldığı için birlikte kusursuzca çalışırlar.

Hiçbir Yerde Bulamayacağınız iPhone 5 Özellikleri:

Multi-Touch, retina ekran, Siri 2, FaceTime ve hiçbir yerde bulamayacağınız daha pek çok özellik iPhone 5’te.
Dünyanın en geniş mobil uygulama merkezi App Store’da ihtiyacınız olan her şey için mutlaka bir uygulama vardır.

Gelişmiş Pil Ömrü

iPhone 5 pil ömrünü mümkün olduğunca uzun tutmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Böylece şarjınızın bitmesi korkusunu  yaşamadan rahatça kullanabilirsiniz.

iTunes Erişiminiz Sadece iPhone’da

iPhone 5 ile müzik ve videolarınıza kolayca erişebilirsiniz. Böylece iTunes ile nerede olursanız olun keyfi yanınızda götürmüş olursunuz. 

0 kisinin yorumu: