Ip Adresi nasıl gizlenir (gizleme yöntemi) %100 calisiyor


IP adresinizi gizlemek için en yaygın yöntem bir form veya başka bir proxy sunucusu kullanmaktır. Bir proxy sunucusu istemcileri diğer ağ hizmetlerine indirekt ağ bağlantıları yapmak için izin vermek için bir bilgisayar ağı hizmet sunan bir bilgisayardır. Bir istemci proxy sunucusu bağlanır ve daha sonra bir bağlantı, dosya veya farklı bir sunucuda bulunan diğer kaynak ister. Proxy belirtilen sunucuya bağlanırken veya bir önbellekten hizmet yoluyla kaynak sağlar. Bazı durumlarda, proxy istemcinin isteğini ya da çeşitli amaçlar için sunucunun cevabı değiştirebilir.
xp_dns_adresi_degistirme3.jpg (372×287)
Eğer IP adresi (Internet üzerinde anonim kalmak için bir girişim) gizlemek için kullanabileceğiniz proxy sunucularını çeşitli uygulamaları vardır:

Web Tabanlı Proxy Sunucuları

Bir Web Sitesi tabanlı proxy sunucusu eğer anonim ziyaret etmek istediğiniz bir web sitesinin URL'sini girmeniz için bir form sağlayan bir web sitesidir. Eğer formu gönderdiğinizde web proxy sunucusu ziyaret etmek istediğiniz sayfa için bir istek yapar. Makine genellikle bir proxy sunucusu olarak kendini tanımlamak değildir ve sayfa için istekte IP adresinizi birlikte geçmez. Kendi fiyat yaptığı gibi bu sitelerin özellikleri (reklam engelleme, javascript engelleme, vb) değişir. Bazı ücretsiz ve bazı ücret vardır. Web proxy hizmetleri örnekleri şunlardır:

Proxify.com <<< YENİ VERSİYON!
Tarayıcı Proxy Sunucuları Yapılandırılmış

Eğer sizin adınıza bir sayfa için bir istek yapar ve sonra sonuçları gönderir makine üzerinden rota tarayıcınızın trafik tarayıcınızı yapılandırmak için izin proxy sunucular da tek başına bulunmaktadır. Bunlar genellikle, kullanıcının herhangi bir maliyet de kullanılmaktadır. Onlar halka erişilebilir olduğundan bu genellikle oldukça yavaş. Bir proxy sunucusu kullanarak talimatlara bakın lütfen.

Bu proxy sunucuları türleri çeşitli vardır:

Transparent Proxy
Proxy sunucusu Bu tür bir proxy sunucusu olarak kendini tanımlayan ve aynı zamanda http üstbilgileri aracılığıyla kullanılabilen orijinal IP adresi yapar. Bunlar genellikle önbellek web yetenekleri için kullanılan ve etkili bir şekilde kullanmak isteyenler için herhangi bir anonimlik vermeyin. Ancak, saydam bir proxy kullanımı basit IP yasakları etrafında alırsınız. Onlar proxy sunucusu Bu tür IP gizlemek değil size (sistem özellikle kullanmak için yapılandırılmamış.) Kullanıyorsanız bunu bilmiyorum açısından saydam olmayan IP adresinizi maruz kaldığı açısından, şeffaf adresi.
Anonymous Proxy
Proxy sunucusu Bu tür bir proxy sunucusu olarak kendini tanımlayan, ancak orijinal IP adresi kullanılabilir yapmaz. Proxy sunucusu Bu tür saptanabilir, ancak çoğu kullanıcı için makul anonimlik sağlar. Proxy sunucusu Bu tür IP adresinizi gizlemek.
Deforme Vekil
Proxy sunucusu Bu tür bir proxy sunucusu olarak kendini tanımlayan, ancak http başlıkları yoluyla kullanılabilir bir yanlış orijinal IP adresi olun. Proxy sunucusu Bu tür IP adresinizi gizlemek.
Yüksek Anonimlik Vekil
Proxy sunucusu Bu tür bir proxy sunucusu olarak kendini tanımlamak değildir ve orijinal IP adresi kullanılabilir yapmaz. Proxy sunucusu Bu tür IP adresinizi gizlemek.

0 kisinin yorumu: