İnternetten zengin olmanın yolları


Hiç üşenmedik gittik MARK ZUCKERBERG ile röportaj yaptık ve internetten facebooktan nasıl zengin olduğunu sorduk ve oda yanıtladı. Şaka bi yana şimdi okuyacaklarınızı yüzde yüz gerçektir ve evde denemeyiniz...

Rusya Başbakanı Dmitry Medvedev, Moskova, Rusya, Pazartesi, Ekim 1, 2012 dışında Gorki rezidansında, sol Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, ile el sıkışıyor.

gallery_MARK ZUCKERBERG-GALLERY1.jpg (350×228)Çevrimiçi nakit için bir oyun-değiştirici olması gerekir. Mark Zuckerberg Facebook kurduğumuzda, bunun gibi bir şey oldu. O son Forbes değerlendirmelere göre artık 17500000000 $ değerinde. Drew Houston çevrimiçi depolama yapılacak para gördü ve Dropbox, 2011 yılında gelir 240.000.000 $ vurdu web tabanlı aracı kurdu. Eric Lefkofsky Groupon potansiyeli gördü ve CEO'su ve kurucusu Andrew Mason 1 milyon dolar verdi. Bu yıl, Lefkofsky 2900000000 $ bir servete sahip Forbes milyarderler listesini yaptı. Orada çevrimiçi yapılacak kaderi hala, ve biz bunu yapmak için birkaç yol bulduk.


Arkadaşlarınız için sayfalar Satmak için Yeni Bir Yol (Hayır, bu Amway değil bulunuyor)
Natalie Robehmed
Forbes Personel

Viral Hitler arkasında Modeli ve Para
Natalie Robehmed
Forbes Personel

Nasty Gal adlı Sophia Amoruso: Moda kullanıcısının Yeni Phenom
Victoria Barret
Forbes Personel

Şimdi Satılık: YouTube Videoları Ve Facebook Resimleri
Natalie Robehmed
Forbes Personel

YouTube Justin Bieber, son iki yıl içinde 108.000.000 $ kazandı teen pop hissi de dahil olmak üzere, birçok müzisyenin kariyer başlattı. Ama Karmin, kapak viral gitti onların Chris Brown "Şimdi bana bak" sonra bir milyon dolarlık bir albüm anlaşması imzaladı pop ikilisi duymuş? Video sadece bir ay sonra etiket ağır Epic Records ile bir milyon dolarlık bir anlaşma Karmin iten, Nisan 2011 yılında yüklemeden sonra 68 milyon manzarasına kazanınca ikilisi, gerçek hayatta çift Amy Heidemann ve Nick Noonan, büyük çarptı. "Kırık" debut albümünden kurşun tek, şimdi platin gitti.

Bir YouTube yıldızı olmak için bir şarkıcı olmak zorunda değilsiniz. Eğer şanslı iseniz, çocuğunuzun, evcil hayvan veya bir akor grev ve viral gider bir çift gökkuşağı bir video ateş olabilir. YouTube ardından sitenin size gelir% 50 üzerine klibi ve payı ile birlikte yayınlanır, yani bir ortak olmak isteyen temasa olabilir. "After Dentist David" ve babası yalnız YouTube reklamlardan fazla 100.000 $ yaptı. De reklam olarak, viral video ünlüler "Charlie bit my finger" yaratıcısı olarak yapmış, TV görünüşe, mal ve hatta iPhone apps içine çeşitlendirmek olabilir.

YouTube milyonerlerin kariyer başlatmak için tek bir platform değildir. Sophia Amoruso, online giyim mağazası Nasty Gal kurucusu, eBay eski buluntular satarak onun iş başladı. Bir hayran kitlesi oluşturmak sonra o platformu outgrew ve kendi web sitesi hazırlandı. Nasty Gal Şimdi 130.000.000 $ değerinde ve bu yıl satış 128 milyon dolara yapmak için ayarlanır.

Bu gün, Craigslist ve eBay denenmiş ve test edilmiş web pazaryerleri yanında içeri nakit Threadflip, dönüş kullanılmış kadın giyim satıcılar için bir yer gibi şık siteler üzerinde çok daha fazla çevrimiçi perakende seçenek vardır. Dikkatli sosyal ve mobil yönlerini entegre ederken eski konuları peddles ModCloth, onun 27 yaşındaki karı-koca kurucuları Eric ve Susan Gregg Koger 30 listesi altında Forbes 30 üzerinde bir nokta kazanç, giderek daha popüler hale gelmiştir.

Blogcular da bu büyük yapabilirsiniz. İlk olarak, müzik, moda, finans veya ne olursa olsun ilgi olabilir yazmak için platform olacak bir site kurmak gerekir. Bir aşağıdaki ve okuyucu oluşturun ve sitenize kazanmak isteyen şirketlerin ilgisini yakalamak olabilir. 2008 yılında, Johns Wu, Bankaholic.com kurucusu, 14.900.000 $ için Bankrate, Inc sitesi sattı. Girişimcilik teknoloji sitesi TechCrunch kurucusu Michael Arrington, zengin bir adam yapıyor, 30 milyon dolar, 2010 yılında AOL tarafından satın alınmıştır.

Moda blogcular da zengin alabilirsiniz. Sadece Leandra Medine, kimin sitesi bu kadar popüler büyüdü iki mücevher Dannijo ile çizgiler ve $ Del Toro ile işbirliği 325 ayakkabı olurken Adam Kovucu blogu arkasındaki kadın, bak.

Yazınızı para kazandırmak için diğer yolları da Amazon İştirakler gibi programlar aracılığıyla bağlı kuruluş pazarlama satış içerir. Blogcular kendi sitesinde ürün için bir bağlı bağlantı yerleştirin ve bir ziyaretçi bu linke tıklayarak bir ürün satın zaman, onlar bir satış ile yatırıldı ve bir komisyon yapmak olacaktır. Blogcular da daha fazla ziyaretçi için daha yüksek oranlarda kazanç, reklam alanı satabilirsiniz.

Biraz yaratıcılık ile, sadece bir sonraki Internet milyoner haline gelebilir. Güç Yani, oturum ve nakit halinde yeteneklerini dönmeye başlayacak.

0 kisinin yorumu: