İnternetten para kazanmanın 10 yaratıcı yolu! 2013

Bunu sadece on yıl önce çevrimiçi milyonlarca dolar yapmak için sokaktaki adam için mümkün olduğunu iddia ediyorsanız, şans size cevap ama kahkaha şey duymuş olurdu iyi. Bugün olsa da, müstehcen, kar içine harika bir fikir çıktı onların çevrimdışı iş tanıtmak için web gücü kullanılan veya sadece online becerilerini satmak için kendi popo kapalı çalıştı sayısız İnternet milyonerler vardır. Eğer şimdiye kadar kendi özel ada satın almak için yeterli kazanacaksınız olası olsa da, rahat bir yaşam çevrimiçi yapmak için yeteneklerinizi kullanarak sizi durdurmak için hiçbir şey yok. Ortam olurdu iken Aslında, çevrimiçi başarı öyküleri milyonlarca yapmak için gitti bu harika bir fikir üzerinde tökezledi sadece birkaç şanslı, çalışkan insanlar ile sınırlı olduğuna inanıyoruz, gerçek insanlar on binlerce olduğunu kim bir yaşam sadece online olun. Burada onlara katılabilirsiniz sadece on yolu vardır.
Make More Money Online
Make Money Online Nasıl
1. Hazır Fotoğraflar Satıyoruz
İnternet stok fotoğrafçılığı için talepte bir patlama yarattı. Medya ve ticari çıkışlarının sayısını online medya büyüme ile önemli ölçüde artmıştır gibi yüksek kaliteli stok fotoğraf için çok büyük bir ihtiyaç var.

Sell Stock Photos OnlineYuri Arcurs herkes kendi stok fotoğraf ihtiyaçları için döner adam. Dünyanın en çok satan stok fotoğrafçı olarak o bir görüntü her 8 saniyede bir, günde 24 saat (her yıl 4 milyondan fazla fotoğraf için dışarı çalışır) satıyor. Arcurs sadece yaptığı işte en iyi olmak, her yıl milyonlarca dolar yapar. Orada dünyada büyük fotoğrafçılar sürü ve giriş engeli bir kamera sahipliğini gibi düşük olduğunu, ancak Arcurs tutarlı, yüksek kaliteli ve yaratıcı görüntüler için bir itibar çevrimiçi oluşturmayı başardı.

Profesyonel bir fotoğrafçı (hatta sadece bir hobi) iseniz online stok görüntüleri satış olasılıkları göz önünde bulundurmalıdır.2. Sponsorlar için Tweet
Sponsored Tweets
SponsoredTweets.com sizin takipçileri onların reklam mesajları iletmek için sponsorlar şarj on Twitter para kazanmak için izin veren bir online platform. Size yaptığınız her tweet için ödenen almak istiyorum miktarını ayarlamak, bir kategori seçin ve sizinle çalışmak istediğiniz anahtar kelimeleri seçin. Reklamverenlerin sizinle iletişim ve size yaptığınız her tweet için belirtilen miktarda ödeme, senin teklifini olması için bekleyin.

Süreci boyunca tüm, tweeter kendi hesabınız üzerinde tam denetime sahiptir ve tweets ifadelere tercih edebilir ya da tamamen tweet reddedebilirsiniz.3. Reklam Gelirleri için blog Google Adsense Money OnlineAncak, zaten bir hayran kitlesi ile bir blogunuz varsa bu sizin için zor nakit içine kaldıraç okuyucuları için kolay olmalı. Örneğin Google AdSense gibi reklam ağları sitenizde reklamlarını yerleştirmek için büyük paralar ödemek ve bir okuyucu tıklama ödeme birini her zaman alırsınız. Iken size iyi sitenizden rahat bir gelir yapmak mümkün reklamlarınızı koyarsanız, denize gitmek ve her yedek piksel doldurmak kolaydır.

Bugün etrafında en başarılı blogcular biri John Chow, reklam satış ve diğer gelir kaynakları ile 40,000 dolardan fazla bir ay yapan Kanadalı bir blogcu olduğunu. İronik olarak, onun blog para çevrimiçi yapmak için yollar hakkında.4. Affiliate Ürünler Satıyoruz
Affiliate marketing money onlineEğer satış kopya için bir yetenek varsa iştirakleri için ürünler satan şansınızı deneyebilirsiniz. Eğer vicdanım temiz tutmak istiyorsanız birçok kişi, diyet hapları ve penis büyütme ürünleri satan keyifsiz yol almak da size Amazon satılık para reklam ürünlerden herhangi birini sağlayan bir çok başarılı ortaklık programı çalıştırır olduğunu göreceksiniz kendi sitesinden. eBay de WOW, ayda $ 1.3 Milyon kazanç onların üst iştirakleri ile, oldukça iyi bir ortaklık kurulum var!

5. E Kitap yazın
make money sell ebook onlineSon yıllarda kendini yayıncılık dünyasında bile bir kitabı tanıtmak amacıyla kendi sitesi çalıştırmak zorunda değilsiniz hangi noktaya çevrimiçi patladı. Amazon, Barnes & Noble ve Kobo her satışa hazır% 70 civarında komisyon oranları ile, bugün kendileri yayınlamak olabilir hangi sitelerin sadece bir kaçıdır. Amazon üzerinde eBooks sayısı geçen yıl 8 milyon ulaştı ve Amazon eBooks sert arkaları 2'ye 1 outselling olduğunu belirtti, ebook satışların% 62 size türün bu tarz çekebileceğini düşünüyorsanız eğer öyleyse, Gerilim ve Gizem türü düştü off sonra satış için iyi bir şans için olacaktır.

26 yaşındaki öz yayınlanan yazar, Minnesota Hocking Amanda ebook satış fazla $ 2 Milyon bir yıl yapar. , Troller, vampirler ve zombiler ve 'doğaüstü genç romans' hakkında Amanda'nın Hocking hikayeleri $ 2.99 veya 0,99 $ kadar az satmak için.6. Bir Sanal Yardımcısı ol
Virtual AssistantHer küçük işadamı küçük şeyler dikkat çekmek için bir tam zamanlı asistan işe isterdim, ama çok basit bir göze alamaz. İnternet sayesinde, olsa da, artık tam zamanlı bir personel çok daha düşük maliyetle müşterilerine bir bütün ana için çalışmak ve tüm yarı zamanlı asistan kiralayabilirsiniz.

Evden çalışıyorsanız bu bir tutarlı gelir yapmak için mükemmel bir fırsat olabilir. Sanal asistanlar müşteri ile etkileşim ve küçük işletmelerin günlük ihtiyaçları ile ilgili, rezervasyon seyahat biletleri karşılığında 20 $ bir saat kazanabilirsiniz.7. Kişisel Beceriler Kiralama
make money online outsourceÇoğu kişi şimdiye kadar bu beceri geleneksel iş piyasasında para kazandırmak mümkün olabilir olsa da, bir piyasa değeri taşıyan en az bir beceri var.

Böyle 99Designs, Elance, Freelancer ve iWriter gibi siteler insanların yazarlar, kodlayıcılar, tasarımcılar, çevirmenler ve bir sözleşme bazında daha fazlası gibi becerilerini kiraya verir. Freelancing siteleri serbest zaman, ve kendinizi onlara rahat bir tam zamanlı gelir kazanç bulabildiğim yeterli motivasyon ve iş sabit ile gelir artırmak için harika bir yoldur.8. EBay'de Satış
Make Money On eBayeBay küçük bir para içine istenmeyen şeyleri açmak için harika bir yoldur, ama sadece eski Star Wars aksiyon figürleri satmak için bir yer değildir. Aslında, eBay'in küresel pazarda kar kendi yolunu satın almak ve satmak için tedbirli yatırımcılar için harika bir yol sunabilir. Toptan satın alarak sizi bir işareti ile bir şey satabilirsiniz. Yapmanız gereken becerilere sahip bile daha iyi, mutlaka insanlar dünyadaki müşterilere satan, kendi ev tabanlı zanaat iş kurmak olabilir satın almak istiyorum.

Matt & Amanda Clarkson kadar eBay satış doların üzerinde 8 Milyon yapmak başardık başarılı bir çift vardır.9. Bir Mobil Uygulaması Testeri ol
test iphone appsBunların uygulama geliştirme potansiyeli oldukça belirsiz İnsanlar hala iPhone uygulamaları kullanımı ile bazı para kazanabilirsiniz.

Zaman ve iPhone uygulamaları test etmek ve hataları keşfetmek arzusu olan insanlar emeklerinin karşılığını ödemeleri ödüllendirilir olabilir. uTestis böyle bir uygulamadır. Kaydolduysanız Bireyler de şimdiye kadar yapmış test temelinde bazı itibar inşa edecek.

Daha iyi bir üne daha karlı uygulamayı test fırsatlarına erişim anlamına gelir.design tshirt make money10. T-Shirt Tasarım
Eğer sanatsal bir çizgi bir şey varsa Sonunda, funky, gösterişli t-shirt kendi yelpazesi ile sonraki viral hissi tekmelemek olabilir. Böyle CafePress gibi siteler, kullanıcıların kendi t-shirt tasarımları yükleyebilir ve kendi kişisel online mağaza bunları satmak için izin.

Ayrıca kitleler için t-shirt tasarımları serbest bırakmak için böyle threadless.com veya designbyhumans.com gibi distribütörler ile irtibata geçebilirsiniz.

Tasarımlar göz yakalamak varsa onlar büyük bir şekilde çıkarmak zaman muazzam kârlar bakıyor olabilir.

Yazımızın Kendi Başarılı Giyim Hat Başlangıç ​​On Top 10 İpuçları Bitir, bu şeyler tekmelemek için nasıl bir fikir vermelidir.Sonuç

Para çevrimiçi yapmak için, görebileceğiniz gibi bilgisayarlar ile özellikle yetenekli olmak gerekmez. Sen sıfırdan kendi web sitesi oluşturmak için bilmek gerekmez ve siz başarısına yatırım için milyonlarca dolar ile bir kralı olmak zorunda değilsiniz. Eğer sanatsal beceriler, yaratıcılık ve iş anlayışlı her türlü varsa kar dönüştürebilirsiniz.

Kısacası, online dünya tıpkı gerçek hayattaki gibi olduğunu anlamalıdır. Aynı fırsat ayırdığınız için vardır, ancak bunun yerine sadece ev kasabadan müşterilerinizin çizim size çok toprak ulaşır için büyük fikirler ile ulaşabilirsiniz.

Peki neden bugün başlamıyorsun?

0 kisinin yorumu: