İnternette Para Kazanmanın 40 yolu

Biraz imi bu sabah fırçalayın ve benim "Money Online" klasörünün kalan içeriği paylaşmak düşündüm vermedi. Sizi uyarmak için, ben sevmem ve bu yüzden imi asla yok bazı şeyler vardır:
Neler dahil değildir: MLM, Yarışma Sahası ", benim DVD Buy CD, Audiobook",,, vs, Ücretli Anketler Taking Surf İnternet Ücretli Başlarken
Neler dahil IS: Things meşru para çevrimiçi yapmak için kullanabilirsiniz - iyi ole 'Adsense yazılım yorumlayan Ücretli Başlarken her şey.
INFOLINKS - INFOLINKS muhtemelen Metin içi reklam için en yüksek ücreti ödeyen seçenektir. DLM üzerinde, yazılar dağılmış altı çizili bağlantılar göreceksiniz. Bu INFOLINKS bir fonksiyonu vardır ve çok fazla ifşa etmeden, bu gelirin büyük bir kaynak olmuştur. En iyi onlar web siteleri ve bloglar tüm boyutlarını kabul olmasıdır. Sadece kayıt olun ve başlamak.
Bir Niş Mağaza Build - Bu eBay bağlı programlar aracılığıyla gelir elde içerik tabanlı siteleri oluşturmanızı sağlayan basit bir mağaza geliştirme platformudur. Oldukça basit ve giderek daha popüler darn.
Adbrite - metin reklamlar için sitenizdeki alan Satıyoruz. Bu kendim yönetmek için seçtik rağmen benim sayfalarının sağ görmek DLM Pazarı gibi çalışmaya devam eder.
Amazon Ortaklık Programı - sitenize kolaylıkla yerine Amazon için ziyaretçi göndererek bir mağaza ya da alışveriş bölümü oluşturun. Amazon alışveriş sepeti ve tatmin yönetir.
Amazon Seller - Amazon üzerinde Eşyalarını Sat
Associated Content - Bir hikaye yazmak, nasıl yapılır, rant, nasıl yapılır çim vb kesmek, onlara gönderebilirsiniz ve onlar 3 $ ödeyecek - onlar isterseniz 20 $ makale başına.
Yahoo! Merchant Solutions - Bu bir online mağaza oluşturmak için oldukça basit ve ucuz bir yoldur.
Azoogleads - başka bir reklam programı. Onlar reklamverenler olarak dizilmiş bazı iyi şirketler var. Sen yer sağlamak, onlar bir reklam vereceğiz.
BidVertiser - PPC (tıklama başına ödeme) bir düşük 10 $ ödeme miktarı ile program.
Blog - Start a blog ve tutarlı bir şekilde mükemmel içerik yazmak. Iyi reklam yerleşimi ile, biraz para kazanmak olabilir. Burada ayrıntıya benim süreci: Simply Blog Nasıl, Said.
CafePress-Sen bir tasarım sunmak, onlar bir T-Shirt, Şapka, vb yok ayarlıyoruz maliyetleri üzerine atacağım. Ücretsiz bir online alışveriş alın ve web sitenizde ürünlerini tanıtmak.
Chitika - Onların eMiniMalls servis birçok Blogcular ve site sahipleri için büyük sonuçlar göstermiştir. Bir anahtar kelime seçin ve onlar oldukça benzersiz arayüzü kullanarak sitenizde alakalı ürünleri göstermek.
Clickbank - Çabuk benim favori ortaklık programı olma. Onlar sitenizde reklam vermek için şeyler binlerce var.
ClicknWork - temelde bir başına atama temelinde serbest işi için saat başına 150 $ - 5 $ ödeme alın. Sen içeri almak için oldukça zor bir testi geçmek zorunda
Clicksor - Bunlar size bir çift altı çizili sözcük üzerine geldiğinizde sırıtmak sitelerinde bağlamsal reklamlar oluşturmak adamlar vardır.
Komisyon Kavşağı - Eğer bir siteniz varsa, Commission Junction katılabilirsiniz. Bir kez ücretsiz kayıtlı, kimin reklamı sitenize uygun şirketler seçebilirsiniz. Şirketler sizinle çalışmaya nihai söz sahibi. Burada seçim için 1.000 şirket üzerinde kolayca vardır.
CreamAid - sadece bloglar için, reklamverenler bir konu ile size ve sitenizde bu konuda yazmak. Bunu yapmak için, blogunuza yazılan bir flash aracı yüklemeniz gerekir. Eğer widget yoluyla konuşma içine getirmek daha fazla insan, daha fazla ödeme yapılacak. Anlatması zor.
eefoof - YouTube + Flickr + Müzik olarak düşünün. Özgün içerik ekleyebilir ve onlar size çekmek ziyaretçiler dayalı ödeme.
Eter - Bir şey konusunda uzman iseniz, Eter insanlar bir-bir ortamda bu konuda konuşmak için ödemek için bir yol sağlar. Eğer $ 250/hr şarj etmek istiyorsanız, bu iyi. Eğer bir blog veya site zaten kurulmuş olması gerekir böylece tüm reklam yapmak zorunda.
eBay-Hadi, bunun ne olduğunu biliyorum. Önemsiz toplayın ve satmak!
eBay Mağazaları - gerçek bir mağaza var ve eşyalarını çevrimiçi satmak istiyorsanız, bu başlamak için iyi bir seçenektir.
Elance - Adı onu verir. Programcılar, Kodlar, Web Tasarımcıları, Yazarlar, Editörler, serbest fırsatları için bakabilirsiniz.
Feedvertising - Bu Text Link Ads bir kolu olan ve şu anda Wordpress kullanıcıları için sadece iyidir. Bu şu anda benim hiçbir iyi yapar, ancak sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, onlar yem (ler) reklam yerleştirebilir.
Feedburner / Google - onlar sizin beslemeleri ev için en iyi yer değil sadece, onlar da yem ve web reklamları katacak edilir. Sen gösterim başına ödeme ve size yem Google Adsense uygularsanız, tıklama başına ödeme yapılmaktadır.
Google Adsense - Haydi, bir açıklamaya gerek yoktur; bu reklamları her yerde vardır. Google'ın sitenizin içeriğine dayanan alakalı reklamları görüntüler
Google Adwords - Basit metin reklamlar oluşturun ve görüntülenen zamanını belirleyen anahtar kelimeleri seçin. Adsense İçeriği giriyor. Bunun için bir site gerekmez.
H3.com - işleri doldurmak için ödeme alın. 5000 $ - Komisyonlar 50 $ arasında değişmektedir. Her işi işe şirket ne kadar umutsuz doldurmak ve ne kadar zor bağlıdır. Bu açıklamak zor başka biridir.
Indeed.com - Sitenize kendi iş kurulu ekleyin. Daha sonra ziyaretçi ve pozisyon türleri ön seçim coğrafi konumu dayalı iş göndermeyin. Ben bunu denedim ve onlar sürekli I 0 ziyaretçi gönderdi ve ben bu doğru değil biliyorum bildirmektedir. Onlar liste yapmak öylesine Yine de, izole bir sorun olabilir.
InnerSell - Eğer satmak değil bir şey satın almak isteyen bir müşteri varsa, burada kurşun satabilirsiniz.
Jigsaw - Bu oldukça tuhaf model ama iyi bir rehber dolu bir Rolodex varsa, onları burada satabilirsiniz. Ben bunu anlam veremiyorum ama profil başına 0.10 ABD Doları almak gibi görünüyor.
LinkShare.com - Eğer bir siteniz varsa, size LinkShare katılabilir. Bir kez ücretsiz kayıtlı, kimin reklamı sitenize uygun şirketler seçebilirsiniz. Şirketler sizinle çalışmaya nihai söz sahibi. Commission Junction gibi, sitenize değerlendirmek için bekleyen şirketlerin bir ton vardır.
Microsoft adCenter - anahtar ve Microsoft yerleri sizin oluşturduğunuz reklamlara Teklifi sonra aranır. Bu, Google Adwords benzer. Bunun için bir site gerekmez.
Overstock.com - Overstock.com üzerinde şeyler satın
Mesaj Başına Ödeme - Ben tamamen bu model ile aynı fikirde değilim ama onlar blogunuza kendi ürünleri hakkında yazmak için ödeme yapacaksınız reklamverenler var.
Pheedo - Eğer bir RSS beslemesi varsa, Pheedo aracılığıyla çalıştırın. Feedburner gibi, onlar da yem içine reklamları içerebilir ve gerçekten büyük hale gelirse onların reklamları göstermesi için, reklamverenlerin bir prim ödeyecek.
Shareasale.com - Biraz banner reklam için birkaç yıl için onları kullandık. Onlar ancak onlar reklam teklifi ile alt katmanlı şirketlere sahip görünmektedir Komisyonu Kavşağı ve LinkShare benzer.
Shoemoney - Bu online para kazanma konusunda sizi bir ton öğretmek bir blog. Ben onun eski şeyler okuma saat geçirdim.
Yazılım Yargıç - Onlar yazılım yorumlayan $ 50 size kadar ödeyecek.
Text Link Ads - Burada bir kuruş vermedim ama ben insanlar biliyorum. Onlara reklamverenler göndererek veya sitenizde noktalar satarak kazanabilirsiniz. Paylaşılan bir etki alanı (yani / blogspot) üzerinde hiçbir şey - Bunu yapmak için gerçek bir site veya blog olması gerekir.
Vibrant Media - Siteniz ayda metin tabanlı içerik 500.000 sayfa görünümü vardır olmadıkça rahatsız etmeyin. O okuyucu varsa, bu sitenizde altı çizili kelimeleri baloncuk kutusunu reklamları görüntülemek adamlar vardır.
West Home Agent At Work - tamamen online değil ama ödül kazandı ve çünkü bu bir söz değer çok meşru olduğunu. Eğer iş olmadan bir evde anne ya da serbest lancer iseniz, bu kontrol etmelisiniz.

0 kisinin yorumu: