HTC Windows Phone 8S Türkiye'de Satışa sunuldu


Windows Phone 8 üzerinde çalışan bir bütçe telefon arıyorsanız olanlar, şimdi sevinmek için bir neden var. Microsoft'un genç mobil işletim sistemi-HTC Windows Phone Şimdi bazı online perakendecilerin satın alınabilir 8S-is için bir bütçe telefonu HTC'nin girişimi. Telefon Rs 19,359 arasında bir fiyata mevcuttur ve 12 ay garanti ile geliyor.

Hindistan bunu yapmak için ilk Windows Phone 8 cihazlardan biriHTC önceki telefonun Kasım ayında piyasaya olacağını doğruladı, ancak bugüne kadar neredeyse hiç perakendeciler henüz çorap başladı.

HTC 8S bugün mevcut siyah plaka çoğunun aksine, bir mat ile birlikte gelir. Bu Fiesta Kırmızı ve Atlantik mavi mevcut olacaktır. HTC Windows Phone Canlı Fayans dayalı bir üç boyutlu, saf uni-gövde tasarımı kullanarak, sanal ve fiziksel karıştırmak için Windows Phone 8S yarattı. Cihaz elinize oldukça ince hissettiriyor vücut, sivrilen bir heykel vardır. Aynı zamanda bir süper parlak LCD ekran Gorilla Glass ile 4-inç ekran spor.

HTC Windows Phone 8S müzik dinliyorsan bir oyun oynarken veya video izlerken, hatta daha iyi ses için ses sinyali artırılması olursa olsun, 3.5mm ses jakı ve hoparlör güç bir Beats Audio sürücüsü bulunmaktadır.

İşte HTC 8S vurgulanan özelliklerinden bazıları şunlardır:

Bir 480 x 800 piksel çözünürlüğe sahip 4.0-inç S-LCD dokunmatik ekran
3G, EDGE, Wi-Fi
A2DP Bluetooth v3.1, USB 2.0
A-GPS desteği ve GLONASS ile GPS
1080p video kaydı ve LED flaşlı 5MP AF kamera
MicroSD kart ile 32 GB'a kadar 4GB dahili bellek, genişletilebilir

"Windows Phone açıkça en iyi mobil ekosistemlerinden biri olarak ortaya çıktı ve dünyanın herhangi bir diğer akıllı telefon platformu karşı rekabet var," Faysal Sıddıki, Ülke Başkanı, HTC Hindistan dedi. "Biz HTC tarafından ikonik tasarım ve Windows Phone 8S inanılmaz yenilik tüketicilerin tam olarak bu akıllı telefonlar tarafından sunulan potansiyel ve yaşam yararları gerçekleştirmek yardımcı olacaktır eminiz."

Windows Phone 8 Microsoft'un akıllı telefon işletim sisteminin en son sürümü, bu hafta başlarında başlattı. Canlı Fayans Windows Phone özü olduğunu Microsoft devletler. Kullanıcılar Başlat ekranında onlar bağlantılarını insanlar, uygulamalar, müzik, oyunlar, fotoğraflar ve diğer kiremitlerle gibi hangi şekilde sağlayabilir. Bir Canlı Fayans özelleştirme seçeneği vardır; üç farklı boyutları ve seçim için kiremit 20 farklı renkleri vardır.
One of the first Windows Phone 8 devices to make it to India
Son zamanlarda işletim sistemi piyasaya beri Windows Phone Store uygulaması gönderimler yüzde 40 oranında arttı olduğu ortaya çıktı. Microsoft ayrıca uygulamayı sertifika genellikle tatil sezonu olarak kabul edilir ne de dahil olmak üzere, bütün ay boyunca açık kalacağını açıkladı. Apps test olmayacak sadece gün 24 Aralık 25 ve 1 Ocak vardır. App sertifikasyon süreci beş gün sürer gibi, geliştiriciler 17 Aralık veya 21 Aralık tarihinde kendi uygulamaları göndermeleri önerilir.

Windows Phone 8 platformu toplayıp da, bazı uygulamalar ciddi ihtiyacı var. Platform üzerinde uygulamalar Android ile karşılaştırıldığında daha yüksek bir standart olması için gibi görünse de, OS popüler oyunları ve Instagram gibi hatta sosyal ağ seçenekleri yoksundur. Biz apps sayısına çok yakında anlamlı numaraları isabet olacak Windows Phone temsilcileri tarafından yakın söylendi.

0 kisinin yorumu: