G.I. Joe: Misilleme Filmi Oyuncuları ve Konusu

Konusu G.I. Joes kendi ölümcül düşmanı Cobra mücadele değil; onların varlığı çok tehlikeye hükümet içinde tehditleri ile uğraşmak zorunda kalıyor.
Dwayne Johnson is Roadblock in GI Joe RetaliationOyuncular:   

    Channing Tatum     ...    Captain Duke Hauser
     Bruce Willis     ...    Joe Colton
     Dwayne Johnson     ...    Roadblock
     Ray Stevenson     ...    Firefly
     Adrianne Palicki     ...    Lady Jaye
     RZA     ...    Blind Master
     Joseph Mazzello     ...    Mouse
     Walton Goggins     ...    Warden Nigel James
     Ray Park     ...    Snake Eyes
     Arnold Vosloo     ...    Zartan
     Han Soto     ...    North Korean Guard
     Jonathan Pryce     ...    U.S. President
     Byung-hun Lee     ...    Storm Shadow
     Elodie Yung     ...    Jinx
     Faran Tahir     ...    Cobra Commander (unconfirmed)


UZUN UZADIYA KONUSU:

Bruce Willis and Adrianne Palicki in GI Joe Retaliation
En kısa sürede Film Fanatik Las Vegas indi, biz GI bir cızırtı makara ve önizleme için Sinemalar Rave yanına süpürüldü edildi Joe: Biz bu hafta başlarında prömiyeri Misilleme römork. Yapımcı Lorenzo di Bonaventura (Transformatörler, Kırmızı) ve yönetmen Jon Chu tamamen farklı bir yönde bir övülen imtiyaz alarak kendilerini altta var gibi görüntüleri etkileyiciydi. Sonraki misyonu Joes kurşun Barikatı olarak döküm darbe Dwayne "Rock" Johnson nabbing edildi. Chu Journey 2 üzerinde yaptığı işten sonra ve Fast Five Johnson "franchise Viagra" çağırırken, yönetmeni onun GI için aynı enerji akışına umuyor Joe.
Biz burada Di Bonaventura, Chu ve Johnson ile sadece yakaladı ve doğduğu yıl önce bir franchise doldurulmuş can damarı içinde var selamlar ülkemizin askerleri ve onların kurban. Yönetmen Chu, Justin Bieber Never Say Never Helming sonra, Paramount tarafından yapımcı Di Bonaventura dikkatine getirildi ve yönetmeni ile görüşmek için heyecanlandım. "Bir şey olabilirdi Bieber film, yaptığı şey - Ben gerçekten iyi bir film dönüştü hangi düşünce - gerçekten şok ediciydi," Di Bonaventura söyledi.
Ayrıca tüm Gİ hakkında olmuştu Chu bir yönetmen vardı Çocukluğundan beri Joe. "Paramount bu adam içte ve dışta franchise bildiğini söyledi."
Johnson mümkün olan en iyi Joe getirmek için onun yönetmen arzusu palpabl olduğunu söyledi. "Biz başlığı, franchise, çizgi romanlar, karikatürler ... her şey hakkında çok tutkulu bir yönetmen bir cehennem var," aktör ekledi.
Babasının gerçek hayatta kahramanlar olarak temsil Di Bonaventura, çok şeyi Joe için bir sevinç paylaştı. "Babam bir Amerikan askeri oldu Dünya Savaşı bir paraşütçü oldu ve ben o büyüdüm, "dedi ve gülümsedi. Bu askeri bir film değil - - "Ben ordu ile film yapmak için fırsat oldu ama çünkü o bir çağrışım vardır. Bu ne demektir terbiye ve kurban istekli ve masum korumak arzusu içinde inanılmaz bir inançtır. Onlar gerçekten büyük değerlerdir. "
Daha önce hiç kimsenin yapmak mümkün olmuştur şey - Üretici aynı filmi iki aksiyon kahramanları, Johnson ve Willis koymak başarmıştı. "It was fun. Sadece oldu. Sanırım biz bunu organize böylece akıllı olduğunu söylemek isterdim. Biz yoktu, "Di Bonaventura söyledi.
 
GI Joe Retaliation Trailer 2Biz film atılmasıyla başladı gibi ", bu karakteri adında Barikat var. Sen Barikatı oynayabileceğini kim? ', Gidin Tür, gibi iyisidir 'Yaa.' Neyse Dwayne kullanılabilir. 'Biz orijinal GI bulunuyor Colton Joe adında bir adam, oynarken ilgileniyorsanız: Ben sadece onu çağırdı yüzden Kırmızı Bruce ile çalışmış Joe. ' O G.I. ile oynadı 'dedi Joes! ' O hemen anladım. Onun için, kendi çocukluk yeniden yaşamak için bir fırsat oldu. "
Bu sanal sanal Willis Katılma Chu oldu. Konser büyük bir sıçrama yönetmen için kariyer bilge, ama aynı zamanda bir çocukluk sahte bir kaderi karşılamak için gelir bazı bakımlardan değil sadece. "Tüm Joes kişiliği, her zaman kişiliğin bir parçası olmuştur edilir. Yılan Gözler bir parçası idi. Okulda benim kitaplar her zaman onu çizmek istiyorum. Onun kafiye ve onun pişirme ile Barikatı - hepsi benim hayran olduğum insan özellikleri vardı. Kötü adamlar da hep kick-ass vardı. Biz film için bu yönlerini ortaya koymaya çalıştık. "
Tüm testosteron tüm spot izin için bir değil, açıkça Chu GI Adrianne Palecki yetenekleri ile alınır ise Joe: Misilleme. "Ben Friday Night Lights işini sevdi. O çarpıcı. Ben o ilk bizimle tanıştığında o silahlar nasıl olacağını bilmiyordum. O geldi ve o ellerini onlarla doğmuş gibi silahlar yakaladı, "Chu dedi. "O Bruce ile kendi tutar!"
Filmin patlayıcı kas rağmen, Johnson, GI fanlar istediği Joe G.I. ile yapıldı şeyi bilmek Joe: Misilleme sevgi ile yapıldı.
"Biz gerçek bir saygı ve GI mitolojisine saygı Joe. Biz onlar mutlu olduğundan emin olmak için büyük çaba gitti - askeri kıyafetli gelen tasarımı, kostüm ve biz onur ödeme emin, "Johnson dedi. "Eğer mitoloji saygı ödeyerek bu temele sahip, o zaman kapalı şube ve bundan büyüyebilir. Vakıf katı olmak zorundadır. "

0 kisinin yorumu: