Christiano Ronaldo günde kaç şınav kaç mekik çekiyor

Chirtiano ronaldo günde yaklaşık 2bin mekik bin şınav çekiyor ve vücudu böyle yapıyor. Hiç kuşkusuz vücudu on numara olan futbolcu yıldızın süper bir çalışma programı var ve görelim

Cristiano_Ronaldo-muscle_body_picture.jpeg (1440×900)

Ne bilmeniz gerekir: -
Cristiano Ronaldo spor sırları ve egzersiz rutinleri
Cristiano Ronaldo egzersiz ve diyet. Cristiano Ronaldo, çünkü onun sıkı diyet anhd egzersiz rutin, futbolu en iyi leanest vücudun bir yaşıyor. Ronaldo 85 kg etrafında ağırlıkları, "6'1 olduğunu. Ve Real madrid resmi web sitesine göre, ronaldo değerinde dolar milyonlarca hundresds yaşı sadece 25 yıl olduğunu. Her insan bir vücut likecristiano ronaldo istiyor. Ama Cristiano böyle bir yağsız vücut ve abs.This adam inşa etmek için ne sadece 25 yıl yıl milyonlarca dolar değerinde yüzlerce old.Cristiano Ronaldo geçtiğimiz günlerde yepyeni Lamborghini Aventador LP700-4.His Otomobil ile sokaklarda görüldü olduğunu Milyon 2 TL değerinde olduğuna inanılıyor.




Egzersizler ve Ekipmanları


Ronaldo Armani için bir model olarak David Beckham için devralmaya başardı nedenle 6 paketi ABS büyük bir dizi var. 6 pack abs sahip olmanın ilk anahtar Ronaldo'nun vücut yağ% 10'un altında olmasıdır. O bir günlük bazda gerçekleştirir eğitim 4-5 saat çünkü bu düzeyde var.

Futbol denge, esneklik ve güçlü bir çekirdek gerektiren bir spordur. Buna ek olarak, egzersiz patlayıcı doğası daha hızlı düzenli kararlı durum kardiyo daha yağ yakmak yardımcı olur. Bu kombine özellikler Ronaldo onun altı paketi ABS verecek.





Ronaldo gibi abs almak için, vücut yağ% 10 daha düşük olmasını sağlamak gerekir. Yukarıda özetlenen devreleri veya vücut geliştirme ile birlikte egzersiz rutin sizi oraya yardımcı olabilir. Çekirdek gücünü artırmak için, plakalar ve dönek satır gibi egzersizleri yardımcı olur. Egzersizi Eğer karın yağ azaltmak nokta yardımcı olmayacaktır. Abs amacı düz omurga tutmak olduğundan Çoğu durumda, egzersizi sadece belinize zarar.



Diyet ve Takviyeler




Diyet Ronaldo gibi bir vücut oluşturmak için 2. en önemli şeydir. Onun diyet protiens, karbonhidrat ve kalori doludur. Ronaldo günde 5 kez yiyor.
Kahvaltı: Kepekli / meyve suyu ile kepekli tahıl

Öğle yemeği: Salata, kepekli makarna, fırınlanmış patates veya sebze ile tavuk / et

Snack: tuna roll

Akşam yemeği: Öğle yemeğine benzer bir yemek

0 kisinin yorumu: