Bir kuruş ödemeden internetten para kazanma yolu (evet ben buldum)


Online para yapma hemen hemen kendi Web sitesine, satmak ürünleri ve bazı pazarlama anlayışlı olmasını gerektiren kullanılır. Ama nokta-kom yeni bir nesil olduğunu biliyor musun sen ödemek için ve kim size bir web tasarımcısı ya da bir pazarlama dehası olmak zorunda kalmadan bilecek ortaya çıkmıştır.
Ama bu gerçek anlaşma gelen yutturmaca söylemek zor. Ben "make money online" ve "online para yapma", ve çok orada sadece bilgi çoğunlukla İnternet pazarlama hakkında çeşitli infoproducts, teşvik ile ilgili bir arama yaptım. Insanlar bazen sormak neden ben görüyorum, "İnternet pazarlama uzmanları yanısıra online para yapma kimse var mı?"

Bu yüzden bu meşru şirketleri ile iş olanaklarını bir listesini hazırladık:

Nakit, sadece ödüller doğru çekiyor ya da para kazanmak için bir şans Öde
Kendi Web alanı veya kendi ürünleri olması gerekmez
Herhangi bir sabit satış dahil etmeyin
Sadece daha fazla İnternet pazarlama yaygınlaştırmamaktayız
Zaman iyi bir yatırım getirisi ver
Nesnellik adına, aşağıdaki bağlantılardan hiçbiri bağlı bağlantılar vardır ve bunların hiçbiri burada kendi varlığı için başka bir bedel ödenmesi veya sağlamıştır. Bunlar geniş bir etkinlik yelpazesi için ödenen almak için izin iş modelleri ile meşru şirketlerdir.
Arkadaş iyi iş bulmasına yardım edin.

? ReferEarns, Zyoin, Sen Hamur için biliyor musunuz, ve WiseStepp benzeri siteler potansiyel çalışanlar ile işverenler bağlamak, birçoğu zaten istihdam değil, aktif iş arama, ağ aracılığıyla - bu nitelikli adaylar biliyor insanlar. Değil gerizekalı - birkaç bin dolar için 50 $ aralığı kadar işe alır bir aday başvuran için Ödüller. Eğer iş arayanların bir sürü (ve bu gün yok?) Biliyorsanız, bu hiç tepegöz ile işe işin içine kırmak için harika bir yoldur.

Alıcılar ile tedarikçileri bağlayın.

Sevk ücretleri iş yaygın bir uygulama vardır, ama onları izlemek için hiçbir yolu yoktu çünkü çevrimiçi ağ siteleri çok yaygın değildir. Salesconx, InnerSell ve uRefer benzeri siteler artık verin. Satıcılar onlar ödemek istediğiniz havale ücretleri (ve ne için) ayarlayın ve işlem gerçekleştiğinde, size ödenir. uRefer zamanda tüccar tanıtımları ve toplantılar gibi işlemler için yönlendirme programları kurmanızı sağlar.

Yazın.

Sitelerin giderek artan sayıda makalelerinizi veya blog gönderileri için ödeyecek. Associated Content ve Helyum senin hakkında yazmak istediğiniz hemen her şey için sayfa görüşlere dayalı "performans için ödeme" olacaktır. Bunlar yaklaşık 200 $ doğrudan ödemeler kadar kazanabilirsiniz arıyorsanız belirli konular üzerinde makaleler. Oranları kurulan yazarlar için muhtemelen düşük, ancak alana girmeye ve ellerinizi vakit çalışıyorsanız, onlar başlamak için harika bir yol olduğunu. Ayrıca, şirketler bir sürü part-time blogcular arıyoruz. Onlar sonrası başına veya sürekli sözleşme ödeyebilirsiniz. Bizim Webloglar Rehberi mesaj bloglama işleri forumda haftalık.

Kendi blog başlatın.

Kendi Web sitesine sahip olmak zorunda, ya da bloglama yazılımı yüklemek, hatta reklam kurmak için nasıl anlamaya yok. Blogger size web tasarımı hakkında bir şey bilmeden az beş dakika içinde ücretsiz bir blog kurabilirsiniz, ve insanlar tıkladığınızda Blogger hatta reklamlar görüntüleyerek ve ödendi blogunuza kapalı para kazanmak böylece Google AdSense kurma otomatikleştirir reklamlar. Ondan daha çok para kazanmak için, kitaplar için bir ortaklık programı (aşağıya bakın), müzik, vb kurmak ve bu öğelere bakın ne zaman bağlı kuruluş bağlantıları ekleyin. Sen altı haneli bir blogger olmak için çok fazla trafik almak zorunda, ama ilginç bir konu seçin, tüm arkadaşlarınıza söyleyin, iyi yazmak ve iyi bir başlangıç ​​için kapalı demektir edeceğiz.

İlgili: Blogunuzu Para Kazanma

Topikal kaynak hub oluşturun.

Belirli bir niş konu üzerinde uzman mısınız? Eğer konu bir bakış araya koymak ve web üzerindeki konuda iyi kaynakların bir kısmını bir araya getirebilir miyim? Sonra topikal hub oluşturabilir ve Squidoo, HugPages ve Google Knol gibi siteler aracılığıyla ödenir. Ödemeler reklam gelirleri ve bağlı ücretleri bir kombinasyonu dayanmaktadır. Sen kendi yapmaktan daha yüksek oranlar elde edersiniz, ancak bu sitelerin içerik oluşturma kolaylaştırmak için trafik ve araçları yerleşik bir kaynağı var.

Başkalarının ürünlerini Reklam.

Zaten bir web sitesi veya bir blog varsa, ilgili ancak olmayan rekabet ürünler sunmak ve bir ortaklık programı varsa görmek satıcıları için bakmak. Tanıdık ürünler ve markalar için sopa - onlar satmak için daha kolaydır. Bu ürünleri tanıtmak için:

Sitenizde uygun yerlerde basit metin veya grafik reklamları yerleştirin
Eğer kontrol Eğer bir blog incelemek veya tavsiye ürünleri, tartışma forumu veya posta listesi satın almak için bağlantılar dahil
Belirli bir ürünü tanıtmak için özel bir satış sayfası veya Web sitesi oluşturma
Hepsi iş - sadece Web tasarım ve pazarlama ile ve uzmanlık düzeyi üzerinde harcamak ne kadar zaman bağlıdır.
İlgili: Gerçekten bir Amazon.com Affiliate Sitesi ile İnternette Para Kazanmak için nasıl

Microstock fotoğraf.

Para için fotoğraflarınızı satmak için profesyonel bir fotoğrafçı olmak gerekmez. İnsanlar web siteleri, sunumlar, broşürler ve benzeri için hazır fotoğraflar ihtiyacı sürekli olarak ve doğru görüntü için ödemeye hazırız. İnsanlar genellikle anahtar kelimelere göre stok fotoğraf siteleri görüntüleri aramak değil, fotoğrafçı tarafından, böylece görüntünün sahip başkası aldı aynı şansa sahip. Sadece (bir modeli açıklaması olmadığı sürece) anlaşılırdır markalı markalar, telif sanat veya insanların yüzlerinin görüntüleri yok dikkatli olun, ama başka bir şey hakkında dürüst oyun, ve söz veriyorum - Sen hayran olurdum insanların fotoğraflarını gerekir, bu yüzden herhangi bir varsayım yapmayın ne. Bunun iyi bir fotoğraf varsa, o yükleyin. Başlamak için bazı siteler Fotolia, ShutterStock, Dreamstime ve iStockphoto içerir. Bu konuda büyük bir şey gerçekten "ayarla ve unut" olmasıdır.

Yukarıdaki liste kapsamlı yoluyla, ama kendi bir ürünü olmadan herhangi bir para yatırım yapmadan online olarak para kazanmak için yeni ve ilginç yollarından bazıları, ve uzman satış ve pazarlama becerileri kalmadan vurgulamaktadır. Hepsinden önemlisi, anketler alarak ya da e-posta okumak için para ödendi aksine, zaman potansiyel yatırım getirisi önemli.

0 kisinin yorumu: