Acer aspire 5750g laptop fiyati özellikleri güzellikleri

Acer Aspire 5750 yorum
Onun yetersiz fiyat etiketi gizleyen bir bütçe laptop
Ne Laptop Sayı 162 Mart 20th0 YORUMLAR ne Dizüstü tarafından
Tasarım ya da işçilik için herhangi bir ödül kazanmak değildir, ama teklif güç ve performansa sahip, bir bütçe iyi bir dizüstü bilgisayar arayan herkes için görmezden gelmek çok zor.
Düşük maliyetli dizüstü bilgisayarlar herkesin bildiği mülayim görünümlü, ancak Aspire 5750 en azından biraz kişilik ve eğlenceli ekleyerek iyi bir iş yok.
Beden şık ve çekici görünüyor çekici bir elektrik mavi renk, ve ev işleri için mükemmel bir boyutu olan 15.6-inç ekran var.
Kaliteli bir görünüm mutlaka bir inşa kalitesi ile uyumlu değildir ve plastik gövdeli basınç altında esnek gelmez.
Klavyesinde yazmak için rahat izole siyah plastik tuşları ile, standart Acer dizidir, ama kalite eksiktir. Sinirli bir YouTube comment kez ve herkes için dizüstü birini çıkarmak olabilir sanki onlar, parmaklarınızı altında çok güçlü hissetmiyorum.
Kalite bileşenleri

Kenara dışa dönük tasarım, iç bileşenlerin kalitesine 400 £ altında bulacaksınız kadar iyidir.
Cips yeni Sandy Bridge serisinin giriş seviyesi modeli Intel Core i3 2310M işlemci var. Işlemci ile ilgili grafik değildir ve Sandy Bridge işlemciler en azından şimdilik, satın alabileceğiniz en iyi olan sizin bütün taleplerini yönetir. Onlar iyi bir güç, iyi bir fiyat için iyi bir pil ömrü ve Core i3 line-up en temel işlemci ise, genellikle bu fiyat aralığındaki modellerde çok eski yongaları bulacaksınız sunuyoruz.
Bizim laboratuvar testleri, işlemci çoğu gün için günlük görevler için uygun hale, bu fiyat bir dizüstü bilgisayar için son derece iyi olduğunu kanıtladı. Bu aynı zamanda müzik dinleme ve resimleri izlerken size bütün sistemi durma noktasına taşlama olmadan, bir web tarayıcısı koşma gibi, birden çok program çalıştırmak mümkün olacak demektir.
Başka bir yerde, çoğu sistemler için ortalamanın üzerinde RAM 6GB bulacaksınız. Bu, aynı zamanda, sistem duyarlı olmasına yardımcı olur.
Kenara Acer Aspire 5750 kullanarak laboratuarlarda işlemci puanları, programları kullanarak ve belge ve resim yüklerken bir dakikanın altında başladığını ve duyarlı sistem ile, her zaman bir zevk oldu. Temel gelebilir, ama bu düşük fiyat noktasında, temelleri genellikle göz ardı edilebilir.
Acer az daha sunan ününü kesti, ve her zamanki gibi, Acer maliyeti düşük tutmak ve rakiplerinin bu ekstra bir şey sunmak başardı. Acer Aspire 5750 da bizim grafik testlerde ortalamanın üstünde bir sonuç başardı.
High-end dizüstü In İçerideki oyun aşağı masaüstü Windows bakar şekilde, Whizzy renkler ve grafik adanmış bir bileşen var. Işlemci berbat performans anlamına gelebilir bu durumda, bunu işlemek için bıraktı, ama burada, yüksek çözünürlüklü filmleri izlemek ve hatta resimleri düzenlemek için yeterli yumruk var olduğunu.
Eğer bir oyun meraklısı iseniz, ancak, başka bir yere bakmak gerekir. Alt başlıklar ve rahat internet oyunları bu bütçe Acer'ın sınırı hakkında olacaktır.

Acer-Aspire-5750G1294341991.jpg (450×389)

0 kisinin yorumu: