Websitelerinden (internetten) para kazanma yolları


Eğer Freegan değildir ve ızgara kapalı tamamen yaşamak için bir yol bulduk, muhtemelen hayatta kalmak için istikrarlı bir gelir çeşit gerekir. Para kazanmak için geleneksel yolu, elbette, çalışma durumu olduğunu. Bir şirket ya da kendi başlatın ve yaptığınız iş size ipotek, kira, gıda, giyim, enerji ve eğlence gibi şeylere harcadığınız para getiriyor.

Çoğu kişi organizasyonun her fikir alışverişi için bir araya geldik ve onların çalışmalarını organize nerede şirket merkezi konumu, fiziksel alan, çalışmak eğilimindedir.

Ama birkaç şanslı ruhlar kendi evinizin rahatlığında para kazanmak için yollar buldular. İnternet sayesinde, iş sürekli değişen alanda, bazı insanlar para kazanmak istiyorsanız bunu yapmak için yollar buluyorlar. Bazı türleri diğerlerine tam istihdam ve Internet üzerinde başarı öyküleri neden olurken, yan biraz ekstra para kazanmak isteyenler için eksik çaba için en iyisidir.

Biz belirli bir sırayla, online para yapmak için en iyi 10 yolu bir listesini derledik. Bir sonraki sayfada, eski bir favori ile başlayacağız.Muhtemelen zaten (eHow burada dahil) internet üzerinden para kazanmak üzerine makaleler bir sürü gördüm. Bu bir Hepsini bir araya çeker, ve, iyi, kötü ve çirkin ayırır. Para çevrimiçi yapmak, ve hayır, hepsi bir aldatmaca olduğunu değil.

Ben (son güncelleme Kış 2011) düzenli olarak bu güncelleme, böylece size yer imleri ekleyebilir ve bir ay ya da öylesine bir kez kontrol edebilirsiniz.
Diğer insanlar oku
Para çevrimiçi yapmak için her şeyi gerçek bir şekilde satış olmadan para çevrimiçi yapmak için nasılPrint this article
İhtiyacın ne
Azim
Talimatlar
1
** ** Sadece biraz ilham için, bu okuyun

Ben Internet üzerinde yaklaşık $ 3.500 ay yapmak. Değil oldukça yeterli bana ve yaşamak için ailem, ama benim geliri sadece aynı güzel bir ek için. Bu küçük bir gelir akışı başladı almak oldukça kolay ve oldukça hızlı. Bu zaman ve onu inşa etmek için çaba gerektirir. Yanı sıra bugün başlamak olabilir.

2
** Sen ** sunduklarınızı analiz

Eğer bir yazar, programcı, tasarımcı veya fotoğrafçı iseniz, bol sizin için fırsat vardır. Marangozluk, çocuk yetiştirme Guitar Hero 3 oynarken, bir tatil veya bir düğün planlama - - Senin uzmanlık için para alabilirsiniz Eğer herhangi bir tür özel varsa.

Hepiniz sunmak zorunda olduğunu düşünüyorsanız bile, senin için birçok fırsat vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

En iyi bağlı programlar
Ödeyen Yüksek Anywhere sunmaktadır. Yatırım maksimum getiri. Hemen Kayıt Olun!
www.avangate.com/marketplace/
3
Mevcut adım tarama ****

Ben aşağıdaki adımları seçenekleri bir sürü yer var, hepsi meşrudur. Sizin ve becerileri için en uygun görünüyor birini seçin ve araştırmaya başlayın.

4
Serbest ****

Size sunmak becerileri varsa, elance.com ve guru.com (bahsettiğim bir bağlantı için Kaynaklar bölümüne bakın) gibi çeşitli serbest siteleri (bazen "kişisel outsourcing" olarak adlandırılır) check out.

Potansiyel müşterilerin sizi kontrol edebilirsiniz, ve başkalarına da göndermiş olduğunuz freelance projeler için etrafına bakmak, böylece bu alanlarda becerilerini bırakabilirsiniz.

Serbest çalışanlar için fırsatlar ton alanlarında çeşitli vardır. Ortak projeler olsa da, yazma, bilgisayar veya grafik tasarım çalışmaları, vb, web sayfaları oluşturma programlama, broşür ve raporlar, çizimler, fotoğraflar, yazma ve.

Ödeme Eğer freelance bir veya daha fazla sitelerinde kalite değerlendirme kazandık özellikle sonra, oldukça iyi olabilir. Aynı zamanda, ancak, dünyanın dört bir yanından serbest rekabet olduğunu akılda tutmak.

Hızlı bir bakış elde etmek için kendi ana sayfasında "Elance Nasıl Çalışır" video bir göz atın.

5
** ** Web içeriği yazmaya çalışın

Bir yazar olarak yeteneklerinizi almak ve nakde çevirmek için bir kaç yolu vardır.

Burada eHow onları biri. Yazın bir "Nasıl Yapılır" kendi seçtikleri herhangi bir konu ile ilgili makaleler ve makale için ödeme kısa. Daha popüler makalede, size bekleyebilirsiniz daha fazla gelir. İyi haber, bir yıl veya daha fazla 50 $ getirecek. 10 prim yazılar yazın, 500 $. Yazılar Yüzlerce ... resmi olsun.

Ben eHow hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemeyiz. Benim görüşüme göre, bu mevcut en iyi gelir fırsattır. Google dönem "ehow101", o iş yapmak için nasıl hakkında daha fazla bilgi için.

UPDATE: eHow şimdi onun ana şirketi, Demand Media Studios (DMS) aracılığıyla çalıştırılır. Eğer eHow veya diğer DMS özelliklerini veya bir editör yazmak için uygulamak istiyorsanız, demandmedia.com de uygulama çevirmen okuyun.

6
Ürün İnceleme ****

ConsumerSearch.com, New York Times tarafından sahip olunan bir site, ürün değerlendirmeleri, makale başına en az 350 $ serbest yazar öder. Para bir sürü gibi bu sesler (ve o ... ve o bile daha kazanabilirsiniz!) Yorum Onların belirli bir marka iyi bir araştırma ve yazma becerileri gerektirir ve bir sürü iş alır rağmen. Onları consumersearch.com / işleri kontrol edin.

7
** ** Yazma fazlası fırsatları

- SoftwareJudge.com yılında, belirli yazılım ürünlerinin yorum yazmak ... yorum 50 $ her için makyaj.

- Ürün Yorumları. Sen epinions.com aşina olabilir, ama onlar iyi kalite değerlendirmeleri için nakit ödeme biliyor muydunuz. Sen zengin almazsınız, ama başlayabilirsiniz.

- Web sitesinde açıklama doğrultusunda alan adları Pickydomains.com seçilen her isim için 25 $ alın bu.

- Xomba.com, sizin gibi hissediyorum ne yazmak ve sayfada herhangi bir reklam geliri Adsense tıklama% 50 toplamak.

- Bir genç gazeteci examiner.com ol ve ormanda boynunda özel bir alanı kapsayacak ... onlar çok iyi para.

- Diğer kaynaklar yazılı associatedcontent.com, firehow.com, helium.com ve Squidoo içerir. Aslında, iş arkadaşlarımdan birisi eHow "objektif" Eğer içerik sağlamak için para alabilirsiniz çok iyi bir Squidoo 101 siteleri ... toplandı o Kaynaklar bölümünde kontrol edin.

8
Kalkış ** S & Websiteleri **

Ben insanların güneş altında her şeyi soruları yanıtlarken, benim gelir, online araştırmacı bir sürü yapmak: yatırımlar, pazar araştırması, boşanma hukuku, ödev ... Siz söyleyin. Eğer çay sizin fincan gibi bu sesler, burada öğrenme için bazı kaynaklar şunlardır:

- Bilgi (aiip.org) alanında bağımsız uzmanlar Derneği kendi Q & web sitesi ve iş kurmak yardımcı olabilir. Ben xooxleanswers.com benim araştırma iş inşa edilen ve sürekli benim için gelir kaynağı büyüyor.

- Onlar şu anda yeni araştırmacıların kabul olmamakla birlikte ben de Uclue.com ile çalışmak, bu Q & sitesini işleri iyi nasıl geliştiğini görmek için bir göz atmaya değer.

- S & site JustAnswer daha, ve onlar sorulara yanıtlar için küçük ödemeler sunuyoruz.

9
** Blogunuza veya web sitesinden para kazanın **

Anahtar mümkün olduğunca çok trafik oluşturmak için ve ziyaretçilerinizin reklamlar ve bağlı kuruluş bağlantıları tıklayın. Daha fazla kişi reklamları tıklayarak ve bağlı ürünler satın alma, sitenizi ziyaret, daha fazla gelir kazanabilirsiniz. Bu sesler gibi iyi olarak, gelir sel bir damlama genellikle daha fazladır. Fakat yine de, sürekli (veya site) site, bina ve bina trafik geliri artan akışı anahtarıdır.

Google Adsense bloglar ve web sitelerinde banner ve metin reklamlar yerleştirmek için en yaygın olarak kullanılan bir hizmettir. Ben yıllar boyunca Adsense geliri maksimize etmek için öğrendim nasıl, ben mevcut en iyi gelir fırsatlardan biri olarak tanımak için geldim.

Ayrıca (renkli, küçük bir pop-up penceresi ile altı çizili metin) reklam metni ekleyebilirsiniz. Bu ve diğer Kontera.com yaygın olarak kullanılan hizmetler için InfoLinks.com gibi.

Ortaklık reklamlar genellikle bir satış ürüne yapılan her zaman öder. Amazon.com en iyi bilinen bağlı programlar birine sahip olduğunu sitenize veya blog üzerine kitap ya da diğer Amazon ürün satmak ve satış bir kesim kazanmak için her şey.

Diğer iyi bir ortaklık kaynakları cj.com, LinkShare.com ve AssociatePrograms.com de Commission Junction vardır.

10
Onları en iyi ile ** blog **

Sitenin sahibi değilseniz, bir blog başlayan Blogger.com ve Wordpress.com gibi sitelerde oldukça kolaydır. Bloglar Amazon.com iştiraklerinin bir program aracılığıyla, örneğin, online reklam ve ortaklık satışı yoluyla para kazanmak. Blogger basit otomatik blogunuza Google Adsense reklamlarını yerleştirmek için yapar.

Buna ek olarak, Orble.com, filmi, ve seyahat gibi, odaklanma, bloglama terk edebilir ve reklam geliri parçası toplamak için. Bunun avantajı blogu zaten iyi arama motorları temsil olmasıdır ve genellikle yeni bir kişisel blog çok daha fazla trafik oluşturmak olabilir. Daha fazla bilgi için Kaynak bağlantıları altında Orble bakınız.

11
Fotoğraflarınızı Sat ****

Istockphoto.com ve shutterpoint.com gibi siteler You At satışı fotoğraf veya video yükleyebilir ve telif birinin içeriği kullanan her zaman ödenir.

12
** İnternet Anketler atın **

Ben dehşet büyük bir derecesi ile anket çalışmaları söz ... sıkıcı araştırmalar, yetersiz ödemek ve şüpheli veya sahtekarlık birçok site var.

Tanıdığım çoğu meşru çalışmasını, GlobalTestMarket.com. Onlar gerçek anketler sunar ve gerçek para ödemek. Tekrar ... sıkıcı, ve kazanmak için uzun bir zaman alır.

CashCrate.com ayrıca, kullanıcıların online anketler almak için öder. Ben onunla hiçbir birinci elden tecrübe var, onlar benim gibi meşru grev, ama itiraf etmeliyim ki, dikkatli bir yaklaşım bu yüzden ...

SurveyScout.com başka bir olasılık olduğunu, ancak (Boo!) başlamadan önce CashCrate aksine, onlar için üyelik ücreti. Ben de bu sitenin kullanıcılarından olumsuz yorumlar duydum, yani (tüm çereyan eğer!) Dikkatle ilerleyin.

13
Öğretme ve öğrenme ****

Üzerine [Online eğitim] ara ve bu hızla gelişen internet köşesinde onlarca siteyi keşfedeceksiniz. Birçok değişken oranları ve konu alanları ile, çevrimiçi öğretmenler için başvuruları kabul. Tutor.com ve ehomeworkhelp.com dikkate İki

14
** ** Çevrimiçi "Jury Duty" Kontrol

Bu çok tuhaf. Avukatlar bir jüri jüri görünür sıradan vatandaşların türüne girişi istemek için çevrimiçi e-jüri siteleri kullanmadan önce dava oynayacaktır nasıl geribildirim arıyor. Evet, ödenir. Daha tipik olmasına rağmen karmaşık durumlarda ücretleri, en fazla 50 $, 20 $ çalıştırabilirsiniz. Bir jüri üyesi online olarak hizmet etmek, onlineverdict.com veya trialpractice.com kontrol edin.

Unutmayın, ancak, ben aslında kontrol sitelerin hiçbiri bir jüri dava ile benimle temas asla, bu yüzden ne kadar aktif bu hizmetleri emin değilim. Herkes onlar hakkında daha fazla biliyorsa, yorum bir not bırakın lütfen.

15
Sanal bir asistan ** Büro ** ol

TeamDoubleClick olarak, bir asistan, kayıt yönetimi, e-posta, muhasebe, veri girişi, ve diğer ofis işleri gibi geçici bir iş için kayıt olabilirsiniz. Sanal iş için çevrimiçi ajansı sıcaklık olarak düşünün. Toll çeşitlidir, ancak finansman ihtiyaçlarını karşılamak olmayan bir işi kabul etmek zorunda değilsiniz.

16
Oyna ****

Moola.com, yürütmek için para alabilirsiniz.

Bu muhtemelen henüz en garip biridir, ve ben şahsen bunun için kefil olamaz (ben sadece sitenin etrafında haberci), ama bu meşru görünüyor. Moola bir kuruş vererek başlar, size oyunlar ve çeşitli aktiviteler ile, çift tekrar ikiye, ve.

Muhtemelen, onlar reklam çok para yapmak ve oyunlar ve pazarlama hile Zany seti katılan, kendi yolunu, bazı vazgeçmeye hazırız. Kendilerini "Çok Ödül Oyunu" diyoruz. O da burada açıklamak için karmaşık, ama bir göz değer.

17
Tasarım ** crowdsource içinde ** katılın

"Crowdsourcing" birçok kişi sizin için işi yapmak için almak için anahtar kelime. Eğer 99designs.com ve threadless.com de sorunu bakmak için t-shirt, logolar, süslü yazı ve grafikler gibi şeyler tasarlama iyi iseniz.

Projenizin seçilmesi ise, yüzlerce, hatta binlerce dolar alabilirsiniz.

18
Daha fırsatları Blog'a ****

Nasıl 100 $ her hafta bir kaç blog mesajları yazmak için bir ay ses? Bu bir blogger yaratıcı weblogging olarak kabul edilir eğer ($ 84-140 gerçek aralığı) ödenebilir bir şeydir. Onlar bloglar büyük bir ağ, ve öyle görünüyor ki, onların birçok site gelir elde sanatını var. Insanların bunları yazmak ve içeriği taze tutmak gerekir. Tüm

GÜNCELLEME: Yaratıcı weblogging el değiştirdi, ve değişen ne var - ya da eğer - bu blogcular öder. Ek güncellemeler için bizden ayrılmayın.

19
** İçerik herhangi bir tür ** kazanın

Bloglar, makaleler, fotoğraflar, videolar, adını siz koyun. Flixya kendi web sitesi (eğer katılımın kendi Google Adsense hesabınızın olması gerekir.) Üzerinde bu mesaj için reklam geliri% 100 sunar Sözcükler, resimler, videolar, sizin sahip olduğunuz bütün. Bazı trafik getirmek ve bazı tıklamalar toplamak için post. (Henüz kendim denedim, ama Flixya iyi bir üne sahip değil mi.)

20
Sadece ziyaret ****

İçerik mylot.com ödüyor, ama onlar da bir kar siteyi kullanmak her zaman söz veriyorum başka site!. Onlar da sevk için ödeme yaparsınız. Henüz onları test vermeyin, bu yüzden dikkatli kullanmak, ama en azından, keşfetmeye değer gibi görünüyor. Onlarla bir deneyiminiz varsa, aşağıda bir yorum gönderin.

21
Müzik dinlemek ****

Slicethepie.com olarak, müzik dinlemek için para alabilirsiniz.

Söyle! Evet, ben yeni sanatçılara dinlemek ve onların müzik inceleyin. Diğer değerlendirmeleri yazmak - ve daha iyi yeni yetenek tespit de vardır - daha fazla ödeme yapılacak. Bazı insanlar bir inceleme için bir kaç dolar çekin.

22
Yazma ve Dikte ****

Eğer iyi bir yazma becerileri varsa, Speak-Write.com, çevrimiçi hizmet dikte düşünün.

23
Odak ****

Size kullanmış olduğunuz bir ürün düşünün nerede çevrimiçi odak grup 2020research.com katılabilir, ya da sizi ilgilendiren konuyu görüşmek üzere. Seans başına yaklaşık $ 50-150 arasında değişmektedir ödeyin. Katılımcılar genellikle grubun, bir veya iki kez bir yıl katılması istenir.

24
Google ** için ** Çalışması

Ha ha ... Dayanamadım. Ama Google Knol üzerinde içerik yerleştirerek, Google ile para kazanabilirsiniz.

Bu online Ansiklopedisi-gibi site herkes içerik katkısında bir yerdir ve gelir elde etmek için yazı Adsense reklamlarını koyarak çabalarını "para kazandırmak" olabilir. Ben Knol eHow hakkında yazdı. Sen vadeli ehow101 arayarak görebilirsiniz.

25
Kolaylık Bakış ** Web siteleri **

Siz gözden web siteleri için ödeme alabilirsiniz. Usertesting.com Eğer kalite ve rahatlık hakkında geri bildirim sağlayan bir inceleme sitesi için 10 $ öder. Bu açık değil ... Sen demografik profiline göre, test için seçilmelidir.

26
** Para okuma e-posta kazanmak için **

Gerçekten! Tabii ki, orada yer reklamlar, ve bir kaç şey basın istenebilir, ama zor değil. Günde 10,5 harfler (Birden çok e-posta adreslerini kayıt varsa daha fazla) almak için bekliyoruz, ve e-posta ile bir kaç kuruş kazanmak. Gidiş InboxDollars.com.

27
Biraz dene ****

Genuinejobs.com bir ücret gerektiren ve birçoğu online olarak yapılabilir hiçbiri işleri yüzlerce, listeler ev (evden) sitesinden meşru bir iştir. Basit katılın ... worth checking out.

28
Bir ** New York Times ** gönder

Gerçekten! Times düzenli yazarlar kiralama iki site sahibi.

Ben üst ConsumerSearch.com, ortak tüketim malları ayrıntılı değerlendirmeleri oluşturmak için serbest yazarlar kullanan bir web sitesinde bahsedilen ... asgari ücretin bir inceleme için 350 $ ve onlar işe bir sürü yapmak.

About.com, diğer zamanlarda mülkiyet, kılavuzları gibi yazarlar görevlendirir. Bu pozisyonlar elde etmek zor, ama içine bakarak değer olan $ 725/month veya daha fazla ödemek.

29
** Ve unutma ... **

Tekrarlama riski, sadece orada en iyi fırsatları hakkında eHow. Demand Media Studios ile gemide getting old eHow daha fazla iş olmasına rağmen, yine de çabaya değer.

Sponsorlu Bağlantılar
Bitcoin madencilik ekipmanları
$ 649-30 GH / madencilik ekipmanları ASIC Bitcoin Miner yeni nesil
butterflylabs.com
Free Görüntüler
Ücretsiz bir hesap oluşturun ve ücretsiz yüksek çözünürlüklü görüntü indirmek.
Dreamstime.com
Ciddi Evlilik Sitesi
Aşk BURADA Başlıyor. Ucretsiz Kayıt Olun, anında Tanışın!
www.eCift.com
Ücretsiz Walking Dead Comic
Gösteri Aşk? Nasıl başladığını görün. The Walking Dead Sayı ücretsiz № 1 alın!
www.comixology.com / yürüyen bir ölü


Ayrıca bakınız: İnternet üzerinde para kazanmak için nasıl | eHow.com http://www.ehow.com/how_2254361_make-money-internet.html # ixzz2BwZu5442Online para kazanmak için yolları.

Ile başlayan küçük ama gerçek para kazanın - değil "$ 1000 + günlük" aldatmaca.
Bu sayfa sadece hızlı yüklenir. Hayır fantezi grafik, tek dürüst gerçekler.

İlk ... Bazı "araçlar" gerekir.

İnternet için özel kredi kartı. Daha fazla ...
Ödeme için ücretsiz bir online banka hesapları açın. Daha fazla ...
Atılabilir e-mektup adresi. Daha fazla ...
"Her zaman Online" internet bağlantısı. Daha fazla ...

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

İkincisi ... Eğer yatırım yapmak zorunda programı.

Riski daha büyüktür, fakat büyük bir ödeme olabilir!

Yüksek verim yatırım programları (HYIP) yüksek verim yatırımları ve yüksek riskler ve sınırlı bir süre için geri dönmek. Kaybetmek ve 14 gün içinde 20 haftada%, veya 45% kar kazanmak için Ödeyebileceğinizden miktarı ile erken alın. Çoğu kullanımını "e-Kur" o yüzden burada ücretsiz bir hesap açmanız gerekir ... Yatırım programlarını belirlemenize yardımcı ve ben gidince istatistikleri kapatıldı birkaç site tuttu için. Bu çok değişken bir pazar ama çok karlı ve ilginç olabilir. Burada daha ayrıntılı bir açıklama için.

Döviz piyasasında oynamak. Getirileri büyük olabilir Çok uçucu alanı. Burada başka bir sayfada daha ayrıntılı bilgi ...
money_money.jpg (400×318)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Üçüncü ... Siz para kazanmak, ama katılmak için ücretsiz programlar.

Gelir Trickle, aşağıda bu siteler gibi, bankada bir hesap oluşturmak size güven vermek ve ilk etapta para kazanmak için ihtiyacınız HYIP ve diğer programlar yatırım için biraz para kazanmak.

(PTC) sitesi tıklayınız Pay size reklamların her 24 saatte tıklatın için bir kuruş ya da daha az ödersiniz. Bu çok gibi görünüyor olabilir, ama sadece biraz zaman her gün her site yapmak için gerekli iken, ekler. Eğer tıklatın ve günde bir kez aynı reklam alabilirsiniz unutmayın.
Aşağıdaki siteleri Bux güvenilir ve $ 2 $ 10 minimum ödeme vardır: - Neobux (proof)
Burada İngilizce'den açıklamaları tercüme etmek isteyenler için yararlıdır Neobux, nasıl kullanılacağı hakkında bir öğretici olduğunu.
Online yıl sonra hala popüler DonkeyMails - 'taahhütlü posta "klasik ve PTC programları. (Proof)
1c bir tıklama öder diğer yüklü programı ClixSense ve kendi reklamlarını alımı için de iyi. Premium üyeler için en iyi yükseltme (15 $ maliyeti olan), tıkladığınız ve kazanmak için bağlantılar bir sürü almak. Burada benim her zamanki aylık gelir kanıtı.
Wordlinx uzun bir süre için yaklaşık edilmiş. Bir kuruş veya daha az ödeme gün daha fazla bağlantılar için sayfayı yenileyin.
dollar-notes.jpg (390×311)
Duyuru günde tıklayın birkaç kez Parolanızı hatırlamanız çok sayfanıza girdisini ekleyin ve hesabınızı kontrol edin.
Hesabınızı satın tavsiyeleri güncelleyebilirsiniz.
10 ila 30 saniyelik bir geri sayım sayacı indirmek ve daha sonra izlemek için reklamları bekliyoruz. Eğer aynı anda iki adet açarsanız bunların hiçbiri için ödeyecekti. Reklamverenler için adil olmak için.
Eğer yükseltme eğer çok fazla Bux / Mail web sitesine ücretsiz üye olarak günlük 10c hakkında 4c kazanabilirsiniz, ama olabilir. Eğer 10 benzer sitelere üye iseniz, hatta sevk almadan, 30 dakika boyunca günde 1 $ kazanabilirsiniz!
Bu sayfayı yer imi ve günlük dönmek kolaylaştırmak için kaydol tüm sitelere unutmayın.
money-toilet-paper.jpg (450×344)
Superpoints Superpoints Lütfen ödenen herhangi bir para vermeden kolayca Haftada bir dolar yapmak için çeşitli yollar vardır tam formunu doldurarak ücretsiz olarak ilk güncelleme farklıdır. Altın yükseltme de ücretsizdir ve iki yönde olduğunda elde edilir. Üst Pack Platinum tekrar ücretsiz ve beş veya daha fazla yönde elde etti. Eğer e-posta yoluyla tarifi alma konusunda sorun varsa lütfen "Arkadaşını Davet Et - özel bir bağlantı" benim için, ben burada olacak ve onlar sizin için bir sevk almak. Eğer kazanırsanız, sana yardım etmek için mantıklı çok Superpoints olarak, ben kazandım.
SuperLucky düğmesine yaklaşık 10 puan (8 sent) başına günlük ödüller alır. Videolar ve daha fazla gelir için tam teklif izleyin. Eğer her gün sitede işe değilseniz katılmak etmeyin, ben sadece davetiye sınırlı sayıda var. Eğer anketlerde yer almak ve daha sonra hızlı bir şekilde ulaştı 10 $ ödemek durumunda. Kolayca her gün geri dönmek için sık veya yer imlerine Superpoints giriş sayfası eklemek unutmayın. Pazartesi ve Salı ödeme burada Kayıt ve ben Salı günü 31 inci maaş aldım. Devreye aldıktan sonra önceki Cuma requst. İşte ödeme Paypal belgem.

MyLot aynı zamanda, birkaç kuruş bir gün sohbet ve kazanmak isteyenler için harika bir program! Sorunların aralığı büyük ve dünya çapında. Bilgisayarınızda, tutkular bir listesini, ve diğer özellikleri bir fotoğraf yükleyin. Ama uyarılırsınız - Bu program bulaşıcı olabilir! PayPal ile ödeme, bu yüzden ücretsiz bir PayPal hesabı almak gerekir. Ben MyLot tarafından 24 kez ödenir - burada Haziran ve Temmuz aylarında

Bir teklif yapmak ve programları GPT yapmak için bilgisayarınıza kurmak için bazı ipuçları.

Ödeme veya ödüller için Anketleri. Kendi ürünleri hakkında görüş üreticileri için ödeme alın. Tüm bu ödeme aslında katılmak ve ücretsizdir. Bir web anket üzerinde oyunlardan çok ve hatta onlar sizden ödeme gerektiren bazı yerde vardır. Sen katılmak için ödemek zorunda kalmayacaksınız.
CashCrate 2 milyondan fazla üyesi ile en fazla 4 yıl için ödeme ve dünyada öder, ancak ABD, Kanada ve Avrupa için en anketler. Olmuştur İngiltere'de Kayıt, örneğin, ve tamamlanması fırsatlar için 52 seçenek olsun, 50 sent 15 dolar aralığında ödeme ile anketler veya online mağaza alabilir. Iyi eğlenceler - Siz de Flash oyunlar oynamak için puan kazanın! Üyelerin ödemeler resim göndermek Onlar nerede ", ödeme duvar var. Onlar CashCrate ile para kazanmak için nasıl burada güzel bir öğretici var.

Bir arama yapmak için linke tıklayarak kazanın siteleri için. Burada tam bir arama yapmak için nasıl bir öğretici olduğunu. Bu indirme üç sayfaları gösterir tamamlamak için 40 saniyeden daha uzun sürer, ancak reklamveren ödemezse, ileride almazsınız ..
bag_of_money.png (314×402)
Programları "katılmak için ücretsiz" den yüksek ödeme.
Genellikle ben sitede bu süredeki minimum ulaşmak için bir yıl alır, bazıları çok yüksek ödeme programları, kaçının, kayboldu olabilir!

Bu programlar aracılığıyla para almak, ve sadece bu programlar için yaklaşık 35 $ için 50 $ bir ay ve daha fazla seçim için düzinelerce vardır olacaktır. Favorilere eklemek veya masaüstünde bir simge koymak her program için sayfa bağlantıları sürükleyerek ve gün boyunca aralıklarla sitelerini ziyaret edin ve biraz her zaman kazanmak için üye olun. Ama her gün bunu yapmak için! Yakında kadar ekler.

Sana tavsiyeleri verebilirim. Onun yapılır hakkında ayrıntılı bilgi için bana ulaşın.

İpuçları -

1. Her program için kayıt sayfasında sağ tıklatın ve masaüstünüzde bir kısayol bağlantı oluşturmak, ya da örneğin Günlük adında yeni bir klasör, Favorilere eklemek. Bu simgeyi veya bağlantıyı çift tıklayarak günlük kazanç siteleri hatırlamak çok daha kolaydır.

2. Adresi yazın ve günlüğü arkasında her site için ayrıntıları girin. Bu kullanıcı adı ve şifre unutmak kolay, ve ne zaman evden başka bir bilgisayarda para kazanmaya devam edebilirsiniz.

3. Alışkanlığı edinin düzenli olarak katılmak. Sitelerin çoğu bunu kullanmak istemiyorsanız hesabınızı kapatmak ve kazanılan herhangi bir para kaybolur.

4. Eğer çevresinde alışveriş daha iyi bir anlaşma elde aklınızda tutun. Neredeyse her şeyi muhteşem fırsatlar bulmak için tasarruf herhangi bir web sitesine gidin. .

5. Eğer yardım veya tavsiye herhangi bir ihtiyacınız olursa bana ulaşın.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Dördüncü ... Kendi bir web sitesi yapmak ve üzerinde reklamverenlerin olsun.

İkinci grup programı kendi web sitesinde barındırılan olabilir yapar.
Öncelikle ziyaretçi çekmek için yeterince ilginç içeriğe sahip bir web sitesi gerekir.
Siz, aileniz, iş, hobi - - Senin hakkında çok şey bildiğiniz bir konu hakkında düşünün bütün bunlar, üzerinde odaklanmak ve detaylı bilgiler, gerçekler ve rakamlar sunmak. Seçtiğiniz konuyla ilgili bir bilgi kaynağı olarak web sitenize yapmaya çalışın. Başından sonuna kadar bir web sitesi yapma A good öğretici HillofCash.com olduğunu.
Alan adı ve hosting için tasarlanmış bir web sitesi ile. Bu senin hayatın web evin adresi. Benim etki alanı adları ve onlara ev sahipliği HawkHost Cirtex satın almak için kullanımı kolay. Hawkhost anda benim ilk tercihi olmasına rağmen Her iki şirket, mükemmel hizmet ve destek sağlamak.

Eğer tavsiye sen altında kayıt almak için, üçüncü bölümde yukarıda katıldı çalışma PTS, PTR ve PTC kazanılan puan kullanarak web sitenizi tanıtın. Teşviki üzerine çalışma bak

Sitenize trafik üretecektir birçok site var. QuietHits Bulunmuş çok sayıda üretecek, ancak ziyaretçinin sayfanızda yalnızca kısa bakacağız otomatik olarak trafik oluşturmak Siteleri. Gerçek insanların Ziyaretçi daha önemli, ve en iyi tedarikçi ve EasyHits4U TrafficSwarm bazıları. Sen siteleri kullanıcı ziyaret ve böylece bir üye ile sitenizi ziyaret yapabilirsiniz. Ayrıca, web sitenizin içeriğiyle eşleşmesi için belirli bir sınıfa sörfçü ziyaret satın alabilirsiniz. Ayrıca DonkeyMails bir sörf manuel bölümüne yanı sıra, e-posta okumak ve Ücret bölümlerini tıklayabilirsiniz ödemek gelir, böylece, sırayla tüm bölümleri ziyaret edebilir ve yapmak ve aynı zamanda trafik alırsınız.

Eğer katı içeriğe sahip bir web siteniz varsa satmak için bir "ürün" var. Eğer bir web sitesi malzeme varsa iyi programların çoğu, bir ortak olarak kabul etmeyecektir.

Yıldız mükellefi Google AdSense olduğunu. Onlar tıklamalar için ödeme ve ödeme çok iyi ve akıllıca sayfanızın içeriğine reklamlarını maç. Minimum ödeme $ 100 çek.

Düzeni iyi bir ortak TradeDoubler olduğunu. nereye birinin altına programlarının onlarca herhangi birinde ücretsiz katılabilirsiniz "tavan." Tüm ortak düzenleri yüzden TradeDoubler ile planları gruplandırma, yaklaşık 50 $ bir minimum sınır ödemeler var. Ve Komisyon Kavşağı [Avrupa web siteleri için] [Kuzey Amerika amaçlayan, ama dünya süpürme] size bir çek önce almak anlamına gelir.

Birçok şirket, bir iş ortağı olarak onlara katılmak ve ziyaretçilerin bazı ürünlerin satın aldığınızda bir komisyon ödeyecek istiyorum. Bu web sitesi ile uyumlu şirketleri ile takım için mantıklı. Amazon şimdi daha adil kitap daha çok satıyor ve sitenize bir bağlantı ile% 5 ila% 7.5 komisyon odaklı ürünler öderler.

Bravenet daha fazla ziyaretçi çekmek için ve ücretsiz alan adı ile bir web sitesi oluşturma ve barındırma yardımcı olabilir Web sitenize eklemek için ücretsiz güzellikler bir yeri vardır. Ayrıca parola korumalı yedekleme dosyaları ve hassas veri depolamak için kendi sunucularında boş alan 50 MB sunuyoruz. Sitede uzun bir süre Sevgili ..
Stacks_of_money.jpg (339×309)

Banner reklam, onları sevgi ya da nefret, web parçasıdır. Sayfanızda AdBrite gelen afiş standart boyutları yerleştirin ve $ ziyaretçinin eylemlerine göre 1/1000 gösterim kadar kazanabilirsiniz. Bu gösterimler veya CPM oranları, ziyaretçinin sadece onları görmek için olduğunu lütfen unutmayın, onlar reklamlarınızı tıklayan ya da bir şey satın almak zorunda değilsiniz. Oranları "ödeme tıklama başı" başlığı altında olmasıdır. 50 TL üzeri geliri aylık çek ödeme ve düzenli ödersin Adbrite.

Tüm bu ücretsiz katılmak unutmayın, size herhangi bir durumda sahip olduğu konvansiyonel İnternet bağlantıları başka hiçbir maliyeti yok. Dürüst olmak gerekirse, bu fiyatları tek dezavantajı Bağlantılarını düzenlemek için zaman alır ve tarayıcı ve / veya web sitesi reklam afişleri yükü ise biraz daha yavaş olacak olmasıdır.

İnternet hızla değişiyor - çok gelirse, ya da çarpık bir anlaşma bulursanız lütfen bize bildirin; simetric.co.uk temas ve biz bunu kontrol ve objektif bir fikir verecektir.1 yorum: