Satürn ve Neptün Kuş Gribi


Eylül 1918 ile Haziran 1919, 675,000 Amerikalılar grip ve zatürreden öldü. Bu salgın Dünya Savaşı, İkinci Dünya Savaşı, Kore ve Vietnam savaşları kombine daha fazla can aldı. O zaman içinde bu noktaya en kötü grip salgını oldu. Şimdi sözde Kuş Gribi haberleri çok olduğunu. Orada başka bir influenza pandemisi olacak mı?

Satürn-Neptün ve salgınlar

Gibi salgın gösteren bir astrolojik imza arıyorsunuz, Satürn-Neptün Bağlaç ve karşıtlıkları ortaya. Satürn'ün en yıkıcı salgın vurduğunu Aslan çakışık veya karşıt Neptün iken Daha spesifik olarak, bu olmuştur. Aslan çakışık veya karşıt Neptün Satürn nadir olaylar vardır. Bir önceki bulmak için 1600'lerde geri aramak zorunda Örneğin ve 1680'ler Avrupa'nın decimated kara veba ile çakıştı. Hastalığın ilk dalgası ABD vurduğunda 1918 ve 1919 sırasında, Satürn ve Neptün Aslan burcunda, ve (Ağustos 1918) Bu salgının en kötü döneminde Satürn 18 kova ABD'nin natal Ay ters taşındı.

Tabii ki Satürn, Neptün, Ay ya da bu veya başka bir felaket için başka bir gezegen, armatür veya asteroit suçlayamazsın. Ve biz çok iyi şeyler oylamak için kadın sivil hakkının tanınması, aralarında 1918-1919 Satürn-Neptün kavuşumu çıktı unutmamalıyız. İlerleme genellikle gezegen açıları zorlu büyür. Şimdi başgösteren Asya Gribi tehlikeyi karşılamak ve aşmak olabilir.

Şimdi, Kova muhalefet burcunda Aslan ve Neptün Satürn ile, sağlık profesyonelleri enfekte tavuk ve diğer kanatlı yayılan kuş gribi korku vardır. Bu gerginlik 1918-1919 yıllarında pek çok can aldı bir daha, gibi öldürücü veya daha çok görünür. Dünyada araştırmacılar, bu gizemli (Neptün) sorunu çözmek için (Satürn) çalışıyoruz.

Satürn Temmuz 2005'te Leo taşındı ve Eylül 2007 yılına kadar olacak. Neptün Nisan 2011 tarihine kadar Balık içine Kova üzerinden hareket etmeyecektir. Onların mevcut muhalefetin 31 Ağustos 2006 tarihinde doğrudan isabet yapacaktır; 28 Şubat ve 25 Haziran 2007. Bunlar 2006 ve 2007 yılının en yoluyla muhalefet küre içinde olacaktır.

Satürn ABD Ay ters taşındı 1918 salgının kötü oluştu bu yana, Satürn 2 Eylül 2006, 14 Nisan ve 2007 25 ABD Ay'a doğrudan muhalefet yapacak dikkati çekiyor. 2006 yaz aylarında Satürn ve Neptün ABD Ay ve kavuşum Neptün karşıt Satürn ile, tam 1 derece küre içinde olacağı biwheel grafikte unutmayın. 31 Ağustos 2006 tarafından, Satürn 17 kova Neptün kavuşum ABD'nin Moon ile, 18 kova ABD'nin Ay'ın tam karşısında, 17 Leo olacaktır. Bu muhalefet oluşturma ve kesin hale geliyor gibi, geçmişe dayalı bir salgın artış şansı.

36-Yıl Satürn-Neptün Döngüsü

Satürn-Neptün muhalefetin 36 yıl ortalama döngü oluşur. Önceki iki 1971-1972, ve 1936-1937 döneminde doğrudan hit yaptı. Satürn-Neptün Bağlaçlar karşıtlıkları aynı ritim, 1989 ve 1953 yılında meydana gelen önceki görülür. Bu Satürn'ün Aslan burcunda ya da muhalefet Neptune değilken, yıkıcı bir salgın küçük bir tehlike olduğunu göstermektedir. Bu son birkaç yüzyıl içinde en kötü salgın meydana geldiği Satürn'ün Aslan burcunda olduğu zaman var ve ayrıca çakışık veya karşıt Neptün.

1918 önceki bir büyük salgın bulmak için, biz 1683 için geri aramak gerekir. Satürn Kova Neptün karşısında Leo 27 derece sonra oldu. O zaman, Avrupa'nın kara veba çarptı. Geri sonra Viyana'ya yalnız 76.000 mahvoldu, nüfusun büyük bir yüzdesi olarak.

1683 yılında Amerika'da ne oluyordu? Avrupa'dan Yeni Gelenler "yeni dünya" çok seyrek nüfuslu büyük bir vahşi olduğu rapor edildi. Kaşifler onlara hiçbir yaşayan insanlar ile kasaba ve köylerin üzerine geldi. Gelenler geldi önce bir salgın yerli halkı ile yarıştı vardı. 20. ve 21. yüzyıllarda Arkeolojik buluntular 100 milyon Kızılderililer çeşitli ithal hastalıklardan sanki bağışıklık yoksun bulunduğu için helak ettiğini göstermektedir. Avrupa'dan gelenler bu kıta çok hafifçe doldurulur bulundu yüzden. Kolomb'un keşif giden yüzyıllarda, Batı Yarımküre anda Avrupa'da daha büyük şehirler ile birlikte, Avrupa'da daha yoğun nüfuslu olmuştu. Salgın bir dizi 1600'ler boyunca 1492 Kızılderililer harap. (1)

Avrupalılar grip, çiçek, tifo ve diğer hastalıklara karşı doğal olarak bağışıklık kurmuş. Batı Yarımküre insanların yerli virüslere karşı bağışıklık inşa, ancak ithal suşlara vardı.
 
Grip virüsleri mikroskobik canlıların göç uluslar gibi bir şey vardır. Virüslerin Bu kümeler veya topluluklar "sürüklenme" ya da seyahat "shift" olabilir. En tehlikeli grip virüsleri A ve B tipi olarak sınıflandırılır. B Tipi virüsleri insandan insana yayılır. Ördek, tavuk, domuz, balina, vb Hastalık Kontrol ABD Merkezi göre: A Tipi virüsler hayvanların çeşitli bulunur:

Grip virüsleri iki farklı şekilde değiştirebilirsiniz. Bir antijenik drift denir. Bunlar zamanla sürekli gerçekleşmesi virüsü küçük değişiklikler vardır. Antijenik sürüklenme vücudun bağışıklık sistemi tarafından tanınan olmayabilir yeni virüs suşları üretir ... Bir kişi grip birden çok kez alabilirsiniz nedeni budur.
Ve neden grip aşıları sürekli yeni suşlar savaşa güncellenir. Grip bir suş aşısı Birisi vardiya veya drift fenomeni kaynaklanan bir zorlanma karşı savunmasız olabilir. Diğer bir deyişle, virüsler insan ve diğer canlıların mutlaka çok yönlü uyum ve hayatta kalmak için mücadele.

Aslan'da Satürn

Aslan'da Satürn Geleneksel astrolojik okuma ifade etmek ve kabul edilebilir bir mücadele önermek için "kararlı" ve "yaratıcı" gibi kelimeler kullanır. Satürn, diğer taraftan, engeller, zorluklar ve bunların üstesinden gelmek ile ilgilidir. Leo tanınmış kişiler ve liderler ile ilgisi yoktur, ve Satürn Aslan burcu ile hareket ettiğinde, bu insanlar ne yüz

0 kisinin yorumu: