Sağlığınız ve Neptün: Bölüm 1

Kendinizi uyumak için yatarken düşünün ve üzerinde rulo olarak, sizi hayal kurmaya başlar. Yakında gelincikler ve aslanağızları güzel bir alana hızla geçtiler. Eğer çiçekler aracılığıyla esinti gibi canlı, özgür ve ilişkisiz hissediyorum. Transa gibi, sizin ayaklarınızı kaldırın ve aşağıdaki alanlar üzerinde havaya yüksek uçmak için başlar. Siz günlük yaşamın küçük endişeleri unutmuş ve coşkuyla an bu rüya, bu deneyimi ile birleştirilir. Neptune, rüyalar, aşkınlık, büyü ve ruhsal deneyimleri ile ilişkili dış gezegenin dünyaya girmiş bulunuyoruz.

Neptün bizim sıradan algı üzerinde yükselecek ve transandantal enerji ile birleştirmek için yardımcı olur. Bu benim müzik parçası dinlerken aracılığıyla veya meditasyon ve dua ile, yukarıda açıklandığı gibi bir rüya yoluyla olabilir. Ayrıca kullanıcı sevinç hemen tanımalarına uyuşturucu ve alkol alarak aracılığıyla olur ama sonra hızlı bir şekilde bulutlu, karışık ve sonunda dermansız bırakarak yere birini döndürebilir.

Neptün ve Bağışıklık Sistemi

Tıbbi astrolojisinde, Neptün bağışıklık sistemi ile ilgilidir. Bağışıklık sisteminin fonksiyonunu hastalık ve hastalık geçiştirmek için ve zararlı olabilecek herhangi bir işgalci mikroplara ve bakterilere karşı korumaktır. Kendi çizelgeleri Neptün * güçlü bir vurgu sahip olan kişiler genellikle daha duyarlı ve olumsuz bağışıklık sistemini etkileyen zehirler ve toksinler duyarlıdır. Bağışıklık sistemi güçlü olduğu zaman, biz sağlıklı ve canlı hissediyorum ve bunalmış ve overpowered edilmeden dünyada yaşayabilir. Bizim bağışıklık sistemi düşük olduğunda, biz koşmak aşağı ve eski bir çiçek gibi soldu hissediyorum. Biz daha kolay soğuk algınlığı olsun ve biz daha keskin dış dünyanın baskı ve stres hissediyorum. Biz bize yönelik herhangi bir barbuslar ve eleştirilere karşı daha duyarlıdır ve kötü, biz mağdur ve yaşamda güçsüz hissedebilirsiniz.

Bu serinin ikinci bölümünde ise, iyi bir bağışıklık sistemi kurmak ve korumak için beslenme ve bitkisel önerilerde araştıracaktır. Bu makalede, biz yaşam tarzı seçimleri ile sağlıklı bir bağışıklık sistemi geliştirmek yollardan bazıları bakmak istiyorum.

İnanç ve Şifa

Dini kanal televizyon açın. Sonunda telkinle tedavi için ayrılmış bir zaman yuvası bulacaksınız. Çoğumuz bir karizmatik vaiz hastalıklı müminler ellerini koyacak bir aşamaya sendeleyerek sakat ve sakat insanların görüntüleri gördük. "İsa'nın gücü sayesinde!" Vaiz çığlıkları ve hasta kişi geriye asistanların kucağına düşer. Daha sonra, mümin onu felç, sakatlayıcı artrit veya depresyon olsun, ayağa kalkar ve hastalığın tedavi edildiğini ilan eder.

Bu görüş bazılarımız grin ve bir aldatmaca olduğunu düşünüyorum yapabilir, ama aslında, inanç şifa için güçlü bir bağlantı vardır. Bilimsel çalışmalar, hastaların daha iyi almak için gidiyoruz inanıyoruz zaman şifa olasılığını önemli ölçüde arttığını göstermiştir. Bazı hastalarda gerçek ilaçlar ve diğerleri verildi çalışmalarda plasebo verildi, hasta her iki seti de yaklaşık aynı oranda kendi hastalıkları iyileşti. Doktor profesyonel bir tutum, bir şişe onun yetki ve hapları inancı onlar iyileşmek olabilir birisi ikna etmek gerekli olduğunu bütün edildi. Bu sahnede vaiz telkinle tedavi dan ne kadar farklı?

Neptün duygularımızı, algı ve düşünce kalıplarını derinden bizim bağışıklık sisteminin sağlığı ve iyileşmek ya da hasta kalma yeteneğimizi etkileyecek olduğunu bize öğretir. Bizim sağlığını geliştirmek için en iyi yollarından bazıları yaratıcı imgeleme ve dua ile vardır. Bazı kanser hastaları için, bu, hastalıklı alana parlayan beyaz ışık ve yayılan sevgi topu çevrili olan bir tümör öngören demektir. Diğerleri için ise, bir sunak üzerinde nesneleri meydana şifa sembolik bir ritüel yaratmak anlamına gelebilir. Bu inanç dağlar hareket olduğunu söyledi olmuştur. Biri derin dua zaman, en kökleşmiş hastalıkları mucizevî kaybolabilir.

Müzik ve Aromaterapi

Aynı zamanda müzik ve kokusu bu iyileşme daha etkin bir şekilde gerçekleşir yani bir endişeleri dinlenmek ve kolaylığı yardımcı olabilir çalışmalarda gösterilmiştir. Mozart bile Miles Davis'in caz parçası ya da bir rock and roll gösterisi ile bir sonat bize tutarak herhangi bir gerilim serbest bırakmak için yardımcı olabilir. Uçucu yağlar ya da hatta iyi pişirme koku biçiminde Aromaterapi da silme anksiyete yardımcı olabilir. Bazı oteller ve dükkanlar, bazı kokuları müşterilerine memnuniyet getirmek için yayılır. Bu yöntemler değiştiren mood olumlu sağlık ve refahı etkileyebilir bize öğretir.

Sonuç

Rüyada çiçek güzel bir alan gibi, Neptün bize mutluluk ve aşkınlık durumları gerçekleştirmek için yardımcı olur. Bize iyileşmesine yardım etmek için hayal gücümüzü ve dualar kullandığınızda, bağışıklık sistemini daha kolay hastalığı ve hastalık defetmek olabilir. Müzik favori parçası dinlemek veya rahatlatıcı bir koku giyen tüm gerginliğin hafifletilmesi ve sistemimize barış ve huzur getirme etkisi vardır. Sonuçta, Neptün hayatta gündelik ağrıları aşmak ve en iyi sağlık ve iyi kendimiz için olmak görselleştirmek için bize öğretir. Size iyi sağlık!

Notlar

Ilişkili Onikinci Evi birkaç gezegenler) 1) Güneş, Ay veya işareti Balık, 2 gezegenlerin bir grup: * Bir grafik, aşağıdaki faktörlerden biri veya daha fazlası varsa güçlü Neptün etkisi olduğu söyleniyor Neptün, 3) Neptün (kavuşum, üçgen, kare ya da muhalefet) Neptün önemli bir gezegen yapılandırma olduğunu yakın Öncelikle, Dördüncü olarak, yedinci veya onuncu evin ya da 4) doruk anlam, kendi listelerinde "köşeli" olduğu gezegen Güneş, Ay ve diğer gezegenler ile.

0 kisinin yorumu: