Sağlığınız ve Ay Burcu hakkında makale


Kadın organları, sonsuza kadar doğal ritimlerin gelgit aracılığıyla bisiklet, bizi fiziksel, zihinsel ve duygusal canlarından iç içe derin unutmasına izin reddediyorum. Çoğu sağlık sorunları herhangi bir araç ile, bu üç arasında sağlıklı bir denge geri yüklemek için vücudun içgüdüsel dürtü kaynaklanıyor. Hastalık belirtileri çok akıllıca bir iç yönlendirme sistemi uyarı ışıkları vardır. Genellikle yorgunluk ya da duygusal stres ile gösterilen erken disfonksiyon Bu kırmızı ışık, bize daha ciddi sorunların önüne olabilecek bir dengesizlik sinyali.

Modern tıp vücut fonksiyonu üzerinde duygusal ve zihinsel sağlığı üzerindeki önemli etkisini tanımak için yavaş. Kadınlar daha farkında ve duyguları etkilenen olma eğilimindedir, ancak programlar bize duygusal içgüdü görmezden ve kendi önce başkalarının ihtiyaçlarını koymak için bir kültür yakalanırlar.

Astrolojik fiziksel, zihinsel ve duygusal canlarından interweavings ortaya mevcut kültürel tutumlar ötesine adım atabilirsiniz. Biz zihinsel beden ve sinir sistemi üzerinde grafik ve nüfuzunu Merkür konumunu kabul var. Şimdi Ay'ın bakalım.

Ay ve Destek

Bireyin burç Ay biz destek almak ve biz sağlıklı ve mutlu hissetmek için ihtiyacınız olsun hangi yollardan göstergesidir. Bir kadının grafikte, Ay'ın o duygusal ve hormonal gelgitler nasıl tepki özellikle göstergesidir ve bir erkek için daha bir kadının bilincinin daha önemli bir parçası olma eğilimindedir.

Bizim ilk yıllarında uygun beslenme almadı, ve biz çocukluk üzerinden geçişi olarak kendimizi bakımı için uygun yollar öğrenmeye teşvik olmasaydı, biz vurguladı zaman ilkel bilinçaltı desenleri dönmek için muhtemeldir. Biz stres altında olduğunda, biz artmış duygusal desteğe ihtiyacı olsa da, bu, artık, uygun ya da sağlıklı olabilir.

Lunar Reflex Action

Tıbbi Astroloji natal Ay ihtiyaçları karşılanmamaktadır zıt işaretli bir refleks eylem için bir eğilim belirledi. Ay ışığı, bir jeneratör, bir reflektör ve ters işareti ile ilişkili vücut parçaları ve fonksiyonları üzerine ihmal veya yanlış duygular yansıtmak için bu yansıtıcı etkisi kullanır. Örneğin, ona Piscean Ay'ın içgüdüsel, bilinçaltı eğilimi / empati için hediye nedeniyle duyguları tarafından gömülmek Balık bir natal Ay ile bir istemci sindirim hiperasidite (sindirim bağlı Başak ters işareti içine refleks) geliştirdi . Bu onun ortamından, sünger, absorbe vardı deneyim seller sindirmek ve asimile etmeye çalışırken onun anayasası oldu.

Şifa yöntemleri duygusal korkutur için kullanılan zaman hiperasidite tedavisi konvansiyonel antasitler ile başarısız ve daha başarılı oldu. Duyguları işlemek için günlüğü (Başak yanıt) duygusal birikim temizlemek için şiir (Balık yanıt) dönerek daha az başarılı oldu. En etkili tedavi Balık'ta menşeli neden-natal Ay'a uygulaması aracılığıyla oluştu olsa Vücudu, ters işareti refleks semptom dengesizlik vurgulayarak edildi.

Akrep, duygusal yoğunluk için yüksek kapasiteli ve duygusal kriz oluşturmaya yönelik yıkıcı bir yatkınlık düşündüren bir yapılandırma Moon ile bir müşteri, geliştirilen zayıflatıcı boyun ağrısı (Boğa-Akrep karşısında içine refleks) Kayropraktik ayarı veya akupunktur tepkisiz oldu. Tutku ve özveri için onu Akrep ihtiyacı kil beslenen bir dokunsal sanat formu-heykel içine onu saplantılar yönlendirmek, ve yavaş yavaş boyun ağrısı çözülmesi için müşterinin nihai istekli.

Bu iki örnek kök nedenini bir dünyevi tersi (Boğa ve Başak) ile duygusal yoğunluk çıkıntılı bir su işareti Moon (Akrep ve Balık) ile yapmak zorunda olduğunu benzerdir. Başka bir örneği ele alalım: Moon ateşli Koç, stres altında ciddi cilt döküntüleri ve kilo tezahür, havadar Terazi içine reflexing. Maden bir Terazi Ay müşteri olarak, diyet şekerler ve karbonhidratlar, kapatmak için, bu kişi için zor olan istek çok yüksek olduğu tespit edildi. Pankreas (Terazi tarafından yönetilir) sisteminde kan şekerini düzenler ve aşırı şeker alımı ile hipoglisemik dalgalanma içine uyarılmış oldu. Bu durum sonunda pankreatik yorgunluktan veya diyabet dönüşebileceği.

Fiziksel aktivite zorlu aracılığıyla Koç Moon bu durumda gerekli desteği etkili tedavi, bitkisel uyarıcılar atalet ve homeopatik aşmak için / özü hoşgörülü alışkanlıkları aşmak ve sisteme daha fazla yangın getirmek için destekler.

Ay karşısında işareti genellikle duygusal sıkıntı bir uyarı ışığı gibi davranır ve bu geleneksel allopathic tedaviye yanıt olmadığını işareti ile ilişkili fiziksel belirtiler aracılığıyla yapar. Ihmal ederse, çözümlenmemiş duygusal birikim sonunda genellikle daha ciddi rahatsızlıkları olan, natal Ay işareti etkiler.

Sonuç

Vücudumuz bize hayatın zorlukları ve fırsatları yanıt vermesi için bir son dakika çabası olarak bir fiziksel belirti tezahür edecektir. Bunun yerine Eğer biz bizim Ay, algıladığımız ve ince boyutlarda ise hala uyaranlara yanıt verebilir bulunur oturum tarafından temsil duygusal tepkisizlik bizim kendi tarzı, tanımak. İşte onlar, ayarlanmış olarak çalıştı ve daha kolay bir şekilde çözülebilir.

Vücudun bir semptom üstlenmiştir sonra, kesinlikle imkansız değilse de, vardiya zorlaşır. Görüldüğü gibi, (Oğlak, Balık için Kova ve Başak Aslan Yay Akrep, İkizler Terazi, Boğa Koç, Yengeç) kendi Ay karşıt belirti ile ilişkili semptomlar için dikkatli olmak. Onlar yansıtma veya kendi Ay'ın işareti yönelmiş tedavi ile en iyi cevap verecek bir duygusal dengesizlik yansıtan. Homeopatik ilaçlar, çiçek esansları ve bazı otlar gibi titreşimsel ilaçların Aysal bozukluklarının tedavisinde özellikle etkilidir. Biz sonraki yazıda oniki ay işaretleri her tedavileri tartışacağız.

Editörün Notu: ". Geçerli PlanetForecasts görüntüle" Çocuğun Ay işareti ne olduğunu öğrenmek için, üyenin sayfasına gidin ve üzerine tıklayın, bir StarIQ Üye olarak kayıt

0 kisinin yorumu: