Pluto ve Sizin Pskolojiniz

18 Şubat 1930 günü, Clyde Tombaugh adıyla 24 yaşındaki astronomi araştırmacı güneş sisteminin periferinde küçük bir gezegen keşfetti.Yeraltı Yunan tanrısı Adını, Plüton beri astrologlar adeta büyüledi. Yunan mitolojisinde, Plüton aşağı Hades içine Dünya'dan genç kızlık Persephone kaçırılmasından sorumlu oldu. Ilahi çabaları sayesinde, o Plüton'un etki alanından serbest bırakıldı, ama karşılığında o yılın üzerinden altı ay (bazı versiyonlarında üç ay) için geri dönmek zorunda kaldı. Bu süre zarfında, toprak çorak koyacak ve kış hüküm sürecek.


Bu hikaye gezegeni Plüton doğası ve karakteri hakkında ve nasıl bizim sağlığı ve refahı etkileyen bir şey söylüyor. Abdüksiyon ve nihai sürümü Bu hikâyede yer alan bir dönüştürücü süreç bir anlamı yoktur. Birçoğumuz gibi bir arkadaş ya da sevilen bir kişinin kaybı gibi bizim kendi zor bir süreç, yaşamış veya kişilerarası ve mali zorluklar yaşamış. Bu deneyimleri neden olabileceğini duygusal gerginlik doğrudan hem fiziksel sağlığını etkileyebilir ve biz, yorgun, depresif ve endişeli hissedebilirsiniz.

Bu deneyimlere sık sık zamanda korkutucu gözükse de, işlem yoluyla öğrenilebilir önemli bir mesaj genellikle yoktur. Farklı şifa yöntemleri ile çalışarak, biz temel kök keşfetmek için konunun temel gidebilirsiniz. Bu farkındalık sayesinde, şefkat büyük bir anlam ruhun bir dönüşüm ile birlikte ortaya çıkabilir. Ben bize bu "Plütonik" deneyimlerden bilgelik toplamak için yardımcı olacak etkinliklere bakmak istiyorum.


0 kisinin yorumu: