Menopoz Astroloji nedir ? nasıl yapılır

42 ve 59 yaşları arasında kadın hayatını o doktor çağrı menopoz bir devrim var. 42, 51 de Chiron Dönüş yaş civarında Uranüs Muhalefet ve 59 etrafında İkinci Satürn Dönüş: Astrologlar üç bunun için isimler var. Tüm menopozal deneyimi kapsayan bu üç aşamada bizim bilge kadın yıllar içine geçiş ayinleri vardır. Herhangi bir yolculuk gibi onlar tiyatro yanı sıra sessiz Epiphanies onların acımasız anları var. Bu kez biz 13 açıldığında alınan bazılarımız gibi bir kullanım kılavuzu ile geldiyse Ama nasıl menopoz farklı olabilir? "Bu âdet olduğunu! Bir Kadın olmak hoş geldiniz. "Biz bir menopoz harita aldın olmadığını nasıl farklı olabilir?

Astroloji bize Menopoz bu üç aşamada arasındaki bağlantıları gerçekten araştırılmış olmasına karşın, şimdiye kadar, bu kez bir bilge kadının yaşam rehberi için gördüğüm en yakın şey sunuyor. Ben bu olayların tam zamanlaması iyi kendi astrolog ile araştırılmış olmasına rağmen, bu büyük konu üzerinde dokunma ve birkaç anlayışlar sunmak için gidiyorum.

Uranüs Muhalefet

Uranüs Muhalefet ilk aşamada biraz cesaretini kırdı ve huzursuz olmak bizim yolculuk başlar. Vücudun elektrik enerji sisteminin glandüler sistemi yeni mesajlar ile yukarı ateş heyecana kapılır başlar. Uranüs vücudumuzdaki elektrik devresi kuralları ve Uranüs'ün evrimsel amaç değişiklik bizim yaşam açılır oluşturmak için; biz yeni olanaklar ve seçenekler bakın. Bizim kültürümüz bu yıl "peri-menopoz" olarak adlandırıyor ama astrologlar biz kendimizi daha doğru olmaya başlar zaman olarak görüyoruz, ve farklı şeyler. Kendimizi ve uzun süredir unutulmuş rüyalar bastırılmış yönlerini şimdi ortaya çıkıp ifade talep çünkü şok olabilir. Bilinçsiz kendimizi bile bize hayrete düşürecek bir şekilde ham ve sözünü sakınmayan gerçekleri konuşmak duymak gibi karıştırır. Bu, ciddi bir gerçek-veznedar olmak gibi bize bile seksi ve güçlü hissettiren aynı enerjidir.

Peri-Menopoz o undetected bize bizi ürkütüyor, özellikle de güçlü ve hafife olduğunu. Bu bizim iç "BS-dedektörleri" kadar yükseltti vardır sanki, ve biz bir mil uzakta bir yalan bir sıçan kokusu veya duyabiliyorum. Menopozal yolculuğun içine bu ilk girişte yeni niyetleri zanaat, bilinçli yeni planlar yapmanın zamanı geldi, bizim iç psyches ve dış evleri de-yığılmayı ve yeni bir hayat için hazırlar. Uranüs Muhalefet Jungian psikologlar bireyselleşme dediğimiz doğru ilk çağrı; gerçekte kim olma yolunda. Bu zamanda statükonun korumak için çalışırken bir yapabileceğiniz en kötü şeydir. Bu sizin sloganı olsun: "Farklı bir şey yapalım."

Biz menopoz içine bizim kırklı hareket olarak biz hormonal muhaliflik ve teflon kaplama elimden ediliyoruz sanki biz yoğun irritasyon kez sıçramalı yoğun dürüstlük bir zaman fırlatılıyor konum olarak, o var. Gibi uyku ve sıcak terlemeleri egzoz bize kaybı, bizimle birlikte yoluna sahip huysuzluk duygusal roller coaster izin olarak kötü fiziksel suçluları. Biz uyanık ve saat 3:00 terleme olduğunuzda, biz aslında iyi bir zihne sahip olsak bile kendimizi aklı, boşanma ya da özgürlüğün sınırlarını düşünürken bulabilirsiniz, iyi bir evlilik ya da iyi bir iş-ya da bu yüzden, yukarı düşünüyorum şimdiye kadar. Yansıtan ve hayatımızın reframing iyi 9:00 yapılır biz iyi bir kahkaha ve bir ihale kucaklama almak için yeterli bizim "ıslak çarşaf hikayesi" abartıyor olabiliriz kahve üzerinde bizim en iyi arkadaşı ile AM.

O kadar götüren süreci bizim dönemlerin durdurması gerçek kadar güçlü olmasına rağmen 51 yaş, gerçekleşmesi menopoz yaş ortalaması olduğunu. Bu bizim bilge kadın yıl içine dönüm noktasıdır, ve çoğumuz her zamankinden daha kendimizi 50'li yıllarda daha kendi güç ve kişilik haline geliyor bulabilirsiniz. Biz zaten deneme ve bize neyin yaramadığını için neyin işe yaradığını bulmak oldum. Biz duygusal ve ruhsal değişiklikler-fiziksel yaptık. Biz hayat zaten yarı ömürlü daha fazla olduğunu gayet farkındayız.

Chiron dön

Chiron arketipi ile biz yaş 51 de Chiron Dönüş yolunda ilerlerken, Uranüs'ün elektrik ve hakikat arayışı denemeler bağlantı kadar. Bizim dönemleri aslında genellikle Chiron Dönüş sefer, durdurma zamanı yaklaşırken biz yaptık, yaptığımız değişiklikler ve şifa iyi yerine bize durmak.

Chiron mitolojik görüntü olarak görülebilir "yaralı şifacı." Biz 50 Geçtiğimiz yuvarlak köşe olarak, bazı deneyimler ve başkalarına yararlı olabilir bilgelik elde ettik. Gezegen Chiron arasında mitolojisi okumak için büyüleyici. Bunun özü Chiron, kendini iyileşmek için açamadı mitolojik tanrı, şimdi diğerleri iyileşmek olabilir. Deneme ve kendi kendini iyileştirme sürecini sayesinde o yararlı bir rehber, şifacı ve öğretmen o kendini tamamen tedavi etmek mümkün değildi rağmen haline öğrendim. Chiron hepimize şifa ve bütün olmak için bir çaba menopoz ve birçok ilaçlar ile mücadele gibi. Biz fiziksel rahatlama ve iyi hayat bulmak isteyen yeni tedaviler ve yeni hayatlar dalmak, ama mükemmel şifa bize kaçabilir. Biz biz bu kadar mücadele edebilir geleni yapıyoruz. Menopoz kusur tüm yollarla özensiz, ama bizim süreci üzerinde iyi bir zihinsel not almak eğer biz çok şey öğreniyorlar. Biz bu değişikliği hayrına ve iyileşmesi için bu açık heartedness ve deneme kurşun olabilir öğrenirler. Biz yolumuza bulmak ve daha sonra biz diğerleri aynı şeyi yardım edebiliyoruz.

İkinci Satürn dön

Biz ellili yolumuzu olarak biz 59 yaş civarında çoğumuz için geliyor İkinci Satürn dön, yaklaşmaya başlar. Bizim bilgelik ve Elder yıldır bizi içine başlatmakta gibi bu Satürn Dönüş genellikle 29 yaşında ilk Satürn Dönüş daha kolaydır. Herhangi bitmemiş bir iş fiziksel ya da duygusal halledilir gerektiğinde menopoz yolculuk Bu üçüncü ve son bölümüdür. Biz özellikle vücudumuzun bakımı, şu anda yapılması gerekenleri dikkatimizi tembel olmayı göze alamaz. Biz dişçiye bu çağrı ertelemeye Eğer biz ağız cerrahı aradığınız önce uzun olmayabilir. Bizim vücudun mesajları dinlemek istemiyorsanız şimdi Satürn'ün iş "gerçeklik"-ile bazı zor dersler olabilir.

Ama kendinizi çok sert olmayın. Hepimiz bitmemiş iş başa yaşlanan anne, sağlık sorunları, yalnızlık var ... belki de eski sorunlar ve yeni çözümler vardır. Biz biraz yavaşlatabilir ve diğerleri biz yorgun görünüyorsun söyleyebiliriz. Bu bizim kültürümüzün bize emeklilik düşünmeye alır zaman ve biz birisi çağımızın söyleyince biz şok oldular. Bu doğru olabilir mi? Bu yaş ne olduğu hakkında Bizim zihinsel görüntüyü değiştirmek için hazırdır.

0 kisinin yorumu: