Apple yeni iMac leri ne zaman çıkartıcak ? Fiyatları ne olacak ?

Apple needs some new iMacs.
Apple yeni bir rapora göre, yeni iMac başlatmaya hazırlanıyor.
Fox News 'Clayton Morris Apple yakında iMac hattı güncelleme olacak, çeşitli kaynaklara dayanarak, bugün bildiriyor. Morris'e göre, bilgisayarları Intel'in Ivy Bridge işlemcileri yanı sıra, daha iyi grafik ve USB 3.0 ile gelecek.
Apple'ın iMac bir süre için bir yenileme ihtiyacı olan olmuştur. Geçen Mayıs 2011 yılında güncellenmiş all-in-one bilgisayar, 21.5-ve 27-inç modeller müşterinin seçimine gelir.IMac anda dört çekirdekli Intel Core i5 işlemciler sunuyor.

IMac Ivy Bridge ile başlatacağını Morris'in kaynaklardan kelime kıyaslama sitesi Geekbench Mayıs ayında su yüzüne bir rapor izler. A benchmark testinde bir iMac 13,2, piyasaya henüz yeni bir model için sitede bulundu. Bu iMac yeni bir 27-inç modeli olduğu zaman inanılırdı.
Biz söylenti topraklarında hala olsa da, bazı işaretler yakında başlatılması 27-inç modeli işaret eğilimindedir. CNET Amazon'un iMac yönetin incelenmiş ve 21-inç modeli satın almak için ise, 27-inç versiyonu olduğunu buldu "stokta geçici." Apple'ın online mağaza, ancak in-stok olarak 27-inç modeli gösteriyor.

0 kisinin yorumu: