Apple ve Google neden Amazon'dan korkuyor ?

Mobil geleceği ve kaybetme kesin ölüm anlamına gelir çünkü kimse geride olmak istiyor.IPhone son beş yılda Apple'ın gelirlerinin bir kuyruklu 150 milyar dolar hesapları. Google Motorola elde etmek için olarak 12.5 milyar dolar harcadı. Microsoft ve Nokia sonunda (onlar bunu ciddiye adını kim ateş gerekir olsa) bir amiral gemisi Windows telefonu inşa etmişlerdir.
Amazon da, herkes bu alanda takip edilmelidir şirketidir. Online perakendeci ilk kez 2007 yılında Kindle e-okuyucu ile altın vurdu. Birkaç yıl sonra, Amazon, Apple ve Google tablet pazarında bazı rekabet ihtiyacı olduğuna karar verdiler, bu yüzden Kindle Yangın, bir 7-inç ekran ile iyi yorumlanan $ 200 cihazı yayımladı.

Gelişmiş donanım ve grafikler;; Perşembe günü, Amazon Kindle Yangın HD, 8.9-inç ekrana sahip bir tablet ile daha çıtayı yükseltmiştir ve makul 299 $ fiyat noktası. Google'ın iyi gözden Nexus 7 tablet için çok vokal tepki. Oh, ve Amazon bildirildi yanı sıra bir telefon üzerinde çalışıyor bahsetti mi?
Neden donanım oyunda olmak hakkında çok şey Amazon dikkat ediyor? Ben CEO'su Jeff Bezos bu akıllı telefonlar söz konusu olduğunda ben birkaç yıl önce yapılan aynı sonuca geldi düşünüyorum. Böyle bir şey gider: donanımını denetler O platformu denetler. O kim, platform kontrol savaşı kazanır.
E-kitap Amazon iş bir büyük ve daha büyük bir parçası haline gelmektedir, ama bunu kendi platformları için uygulamalar yapar Apple ve Google'ın kurallarına göre oynamak zorundadır. Bu alımları-app uygulamak ve Apple e-kitap gelirlerinin yüzde 30 kesim vermek istiyor sürece Amazon, örneğin, kendi iOS uygulamaları, e-kitap satamazlar.
Kindle tablet ve e-okuyucu olsa üzerinde, Amazon kurallar oluşturmak ve tüm kar tutmak için alır. Bu kullanıcı tecrübesini kontrol ve e-kitap ve multimedya içeriği yukarı satabilirsiniz.
Jeff Bezos Apple, Google ve Microsoft mobil baskın gelmesine izin verme ile ilgili değil bu yüzden. Zaten tablet piyasasında büyük bir açıklama yapmıştır. Ve onun büyük dağıtım ve fiyatlandırma stratejisi ile, Kindle Yangınlar ve Kindle Yangın HDs milyonlarca gemi olacak emin olabilirsiniz.
Bu neredeyse kaçınılmaz Amazon'un akıllı olduğunu entrikaları bana en olsa. Eğer Bezos akıllı telefon pazarında oturup gidiyor düşünüyorsanız, siz delisiniz. Tüketimi artan akıllı oluştuğunu ve Amazon CEO'su onun şirket, e-kitap ve multimedya işletmelerin büyümesini hızlandırmak için kendi akıllı donanıma ihtiyacınız olduğunu bilir.
Amazon cloud özellikleri, Amazon içeriğine kolay erişim ve düşük bir fiyat noktası bol karşılaştırılabilir bir smartphone oluşturabilirsiniz, bu akıllı telefon oyun üzücü bir atış var. Amazon'un dağıtım ve pazarlama kahramanlık asla küçümseme.
Amazon Apple ve Google, sonra geliyor: Perşembe günü teslim mesajı Bezos bu olduğunu düşünüyorum

0 kisinin yorumu: