Amazon Kindle yi duyurdu, Kindle fiyartları, kindle ne kadar


Bir aydınlatma sistemi ve daha büyük bir Kindle Yangın tablet ile yeni, yüksek çözünürlüklü Kindle Uçakta hangarda bir heyecan uyandıran olay Perşembe günü Amazon tarafından dışarı haddelenmiş araçlar listesinde zirveye yerleşti.
Amazon on Thursday unveiled an HD model of its Kindle Fire tablet with an 8.9-inch screen.
"Biz icat seviyorum. Biz öncü seviyorum. Hatta kör sokaklar haline sokaklar aşağı gidiyor gibi," CEO'su Jeff Bezos gazetecilere ve diğer misafirler anlattı. "Arada bir o kör sokaklar geniş caddeleri dönüşür. Ve bu eğlenceli olduğu ortaya çıkıyor ise."
Kindle Paperwhite e-okuyucu Kindle Dokunmatik daha yüzde 62 daha fazla piksel özelliği olacak, Bezos dedi. Bir dokunmatik ekran sahip olacak ve dört yıldır gelişme olmuştur bir fiber optik aydınlatma sistemi ile aydınlatılacak, dedi.
Bezos kullanıcılar "her zaman ışık bırakmak" öngörüsünde bulundu ve cihaz bile üzerindeki ışık, pil ömrü sekiz hafta olacağını söyledi.

Perşembe günü Amazon bir 8.9-inç ekrana sahip olan Kindle Yangın tablet bir HD modeli tanıttı.
Bu, 7,6 gram, aynı ağırlıkta Kindle Dokunmatik biraz daha ince olduğunu ve.
Okuma Zaman adlı yeni bir özellik sayfaları çevirerek okuyucunun hızı dayalı tahmin eder, ne kadar geçerli bölüm veya kitabın tamamını bitirmek için alacak.
@ Cnntech tarafından Tweet'ler
Wi-Fi okunur sürümü 119 $ mal olacak ve 3G versiyonları 179 $ olacak. WiFi-tek model 139 $ fiyatlı Barnes & Noble Nook rakibi Glowlight, 20 dolardan daha az. Ön siparişleri Perşembe başladı ve 1 Ekim'de cihaz gemiler.
Özgün tarzı, olmayan dokunmatik Kindle ayrıca fiyat reklam destekli versiyonu 69 $ için bırakarak, mevcut kalacaktır.
Ve meraklısı bir Kindle Yangın HD iki boyutta da yüzde 40 daha hızlı ve daha uzun bir pil ömrü var diyor mevcut tablet, yeni bir sürümü: Bezos da yeni Kindle Yangınlar dışarı haddelenmiş.
Yangın HDs bir 7-inç ya da 8.9-inç ekran ya sahip olacaktır. Büyük olanı yaklaşık iki santim mevcut Fire 7-inç ekran daha büyük ve iPad'in 9.7 inçlik ekranı biraz daha küçüktür.
Yangın HD Bezos iyi bağlantıları sağlayacaktır dedi Dolby Digital Plus ve iki anten ile birlikte ikili stereo hoparlörler yer alacak.
Bu anne-babalar çocuklar oynarken geçireceği zamanı miktarını sınırlamak sağlayan bir uygulama da dahil olmak üzere yeni bir oyun araçları, yer alacak. Onlar Bluetooth bağlantısı ve bir HDMI bağlantı noktası olacak.
7-inch Yangın HD 16GB, $ 199 ve 8.9-inç versiyonu mal olacak, 299 $ için gidecek. 7-inç gemi 14 Eylül ve 20 Kasım tarihinde 8.9-inç.
Güncelleştirilmiş Kindle Yangın, 14 Eylül'de 159 $ ve gemi satacak.
Ve sonunda Apple CEO'su Steve Jobs 'anımsatan bir ayrılık notu olarak "bir şey daha," Bezos onlar 4G LTE bağlantı ile 8.9-inch Yangın bir 32GB versiyonu sunuyor olacağız duyurdu.
Bu fiyat 32GB (729 $) ile bir 3G iPad daha düşüktü, ama uygun fiyatlı bir 49 $ bir yıl onun veri planı, sadece aylık veri 250 MB içerir.
Daha teknolojisi: iPhone 5 için hazır mısınız?
Amazon'un olay öncesinde tatil hype oluşturmak umuduyla elektronik şirketleri birçok ürün duyuruları sadece biri bu ayıdır. Nokia ve Motorola Çarşamba günü yeni akıllı duyurdu ve HTC 19 Eylül gibi bir olay planlıyor. Teknoloji şirketleri de yeni iPhone için büyük olasılıkla Çarşamba, önümüzdeki Apple'ın büyük basın toplantısında gölgesinde bir izlenim yapmak için mücadele ediyor.
Dedikodular ve sızıntı yeni Kindles bir dizi işaret bütün işaretler ile, önümüzdeki Amazon olay bol olmuştu. Kindle Touch ve Kindle Touch 3G son on Amazon.com "Şu anda kullanılamıyor" olarak listelenen ve geçen Perşembe günü İnternet perakendeci $ 199 Kindle Yangın satışa çıktı dokuz ay sonra satmıştı iddia edildi.
Bezos, geçen hafta bir basın açıklamasında, orijinal Kindle Yangın Amazon'un en başarılı ürün lansmanı olarak adlandırılan ve var, bu ABD'de tablet satışlarının% 22'sini oluşturmaktadır dedi.
CMoney: yolda iPad Mini ile, Kindle Fire 2 önemli?
Şirket bu istatistik destekleyecek cihaz için herhangi bir satış rakamlarını yayımladı, ancak araştırma şirketi IDC şirketi bu yılın ikinci çeyreğinde küresel pazar payının% 4.8 olduğunu söylüyor. Kindle Yangın sadece Devletleri'nde satılan olduğundan, bu yüzde bu ülkede muhtemelen daha fazladır.
7 inçlik Kindle Fire $ 199 bir yıl önce giriş yaptı. Bu ılık değerlendirmeleri ile bir araya geldi ama hala 499-ve-up $ iPad için uygun fiyatlı bir alternatif arayan tüketiciler ile bir hit oldu. Erken şikayetler gibi dış ses düğmelerini eksikliği, hiçbir video çıkışı ve kötü yerleştirilmiş güç düğmesi gibi birçok küçük tasarım konuları üzerinde duruldu. Performans halsiz Web tarama ve video oynatma hızları ile de bir sorun oldu.
Bu arada, tablet piyasasında büyük üreticilerin seçenekleri ile doluyor. Şu anda, hala Mart ayında bir yenilenir iPad yayımlanan ve ikinci çeyrekte% 62 küresel tablet pazar payına sahip Apple tarafından domine ediyor. Şirket, Ekim ayında iPad yeni, daha küçük bir versiyonu açıklaması bekleniyor.
Daha teknolojisi: Amazon yeni oyun stüdyosu başlattı
Diğer yeni tablet satışı 26 Ekim'de devam edecek yeni Windows 8 işletim sistemi çalıştıran Microsoft Surface tablet içerir. Google, bu yaz kendi 7-inç tablet piyasaya, 199 $ Nexus 7, ve hatta Google.com ana sayfasında bir coveted reklam spot vererek, sert bastırıyor. Onlar da Barnes & Noble Nook ve BlackBerry PlayBook, hem 199 $ olarak Samsung Galaxy birleştirme çizgisi.
Tüm tablet donanım tasarımı, performans ve fiyat farklılıkları var iken, daha büyük bir faktör müzik, kitap, film ve televizyon şovları erişim olduğu ortaya dönüşebilir.
Amazon bu bölümde bir başlangıç ​​vardır. Bu hafta, şirket, Amazon Başbakan, şirketin $ 79 bir yıllık anında gerçek zamanlı aktarım servisi için "The Avengers" olarak filmleri getirecek Epix ile yeni bir ortaklık duyurdu.

0 kisinin yorumu: