Vücut kıllarını yok etmek - Uzman Makale

     Vücut kılları özellikle erkeklerde sırtta olan kıllar büyük derttir, pskolojiyi bozar özgüveni zedeler. Peki zahmetsiz sorunsuz büyük operasyonsuz ameliyatsız bu kıllardan nasıl kurtulunur onu anlatacağım.
78336cd2032596201286bcd476fbc7c8_1295706382.jpg (222×227)
     Bilmiş olduğunuz gibi bu dnalardan geçen genetik bir problemdir çoğunlulukta yani ailenizin soyağacında birinde olmasaydı sizinde sırtınızda kıllanma ve istenmeyen yerlerde kıllanma olmazdı. Bunun için aileninizin genetiğinin kontrol edildikten sonra uzmanlar tarafından kıllarınızın dokusu incelenmeli. Bu incelemeden önce tabiki bir takım tahliller yapılmalı ve herhangi bir sağlık problemi yada alerjiniz olup olmadığı araştırılacaktır. Araştırmadan sonra  her hangi problem yoksa genellikle lazer tedavisi uygulanır.Lazer tedavisi tüm vücut olarak yaklaşık 20-24 seans sürebilir ve bu seanslarda kesin çözüm alınır. Tahlilerden sonra ki seviyede eğer her hangi bir alerjiniz yok ise lazer tedavisinin hiç bir şekilde yan etkisi yoktur.

    Kısacası eğer bu işe kafayı koymuşsanız 2.000 liraya 2 yılda bu kıllardan kurtulmanız mümkün. Umarım seanslar kısa sürer ve tüm bunlaradan kurtulursunuz.

    Geçmiş olsun :)

0 kisinin yorumu: