Google da hit düşmesinin nedeni nedir ?

Evet uzun zamandır sorulan soru bu yaklaşık 2 haftadır Google dan gelen hitler düşüşte bunun nedeni googlein yeni bitirmiş olduğu penguen güncellemesi peki penguen nedir google yetkilileri bunu bize nasıl iletmiştir ve bu sonuçta nasıl hareket etmemiz gerekiyor hepsini bu makalede anlatacağım arkadaşlar.

Google-penguen.jpg (584×326)
Google Penguen Güncellemesi Nedir ?

Google penguen spam backlink gibi çalışmalar yaparak yukarı çıkan tüm siteleri aşağıya indirmeye yönelik bir güncelleme. Bu sebeble seo yaptırdğınızda backlinklere dikkat etmeniz gerekiyor özellikle blacklink çalışmalarından kaçınmalısınız. Seo çalışmaları şirketleri ile anlaşmalarınızda kesinlikle illegal işlem yapmamanız gerekmektedir.

Google Penguen Nasıl Yukarı Çıkarım ?

Sayfanızı eğer üst sıralara taşımak istiyorsanız öncelikle özgün makaleler yazmanız gerekiyor. Özgünlük dediğimizi abartmamanız ve saçmamalamanız gerekiyor. Yani sahte bilgilerde googlein gözünden kaçmıyor. Bu nedenle kesinlikle bir yere bağlı kalarak ve doğrulanmış bilgilerle yazılarınızı yazın.

Google Penguende Seo Çalışması Etkileri ?

Seo çalışması yaptırmak sizi penguende de sizi yukarı sıralamaya taşır fakat penguende kesinlikle black backlink ve illegal imelemeler yapmamanız gerekir. Yani google penguenin bize vermiş olduğu mantık seo çalışmasında tanıtım yapın spam yapmaktan kaçının. İlginiz olmayan yerlere backlink vermeyin.

0 kisinin yorumu: